Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önző velem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, gyakran találkoztunk , általában minden nap. Sajnos most elkezdődött a vizsgaidőszak, és nem nagyon ér rá. Amikor neki kell valami, hív hogy ráérek e, stb, rögtön ugorjak, de amikor én kérem h találkozzunk, vagy legyünk együtt, kiakad, hogy nem értem meg. Miért csinálja ezt? Ő sem ért meg engem, szeretet hiányom van már 2 hete, nem tudok úgy dolgozni, mivel, folyton eszembe jut ő. Nem érti meg, hogy nem akarom, hogy ne tanuljon, mert én is tanulok, azt sem akarom, hogy zavarjam, mert én is tanulnék akkor, csak egy légkörben akarok lenni vele, látni stb, nekem már ez is elég lenne ebben az időszakban , de még ezt sem engedi. Nem sexeltünk már 1 hete, és nem is tudom mikor fogunk...mit tegyek?
2010. dec. 13. 15:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem jogásznak tanul, de több képzésen van.

nem tudom mit tegyek, mert nagyon szeretem, és ezelőtt ő is nagyon szeretett, de mostanában nem mondja.

2010. dec. 13. 17:13
 12/15 anonim ***** válasza:

De miért nem hagyod?


Tudod mit? Ha elég vállalkozó szellemű vagy, tedd próbára a kapcsoaltod. Semmi ilyen megcsalásos érzelmi zsarolós idiótaságra nem gondoltam, hanem foglald le magad, tudj nemet mondani. Az a baj, hogy elég unalmas lehetsz, mivel papucs vagy.

2010. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
bocsi, nagyon szeretem, dolgozok, kettő szakra járok mellette,úgy csinálom dolgaim, hogy ne vegyek el időt a vele eltölthető pillanatokból. próbálom úgy intézni, hogy ne legyen hiánya semmiből, ez nem papucsság kérdése, csak szeretem ha a barátnőm pl nem gyűjtöget egy pulcsira vagy egy kabátra, hanem ha kinézi és tényleg szüksége van rá akkor megkapja, szerencsére ezzel nem él vissza, és ő is így van velem, mindig meglepjük egymást.
2010. dec. 13. 17:45
 14/15 A kérdező kommentje:
és nem hiszem hogy unalmas lennék, rengeteg helyre járunk együtt, szoktunk együtt főzni stb.
2010. dec. 13. 17:46
 15/15 anonim ***** válasza:

De feleslegesen dolgozon meg jársz kettő szakra, mivel írtad:


"Ő sem ért meg engem, szeretet hiányom van már 2 hete, nem tudok úgy dolgozni, mivel, folyton eszembe jut ő."


Enek van értelme? Lehet eddig sokat voltatok együtt, vagy már nem szeret. Vagy tényleg tanulni szeretne. De szerintem nem szeret már téged, csak nem meri felvállalni, mert vár. Várja, hogy tisztázódjanak az érzései.

2010. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!