Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önző velem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, gyakran találkoztunk , általában minden nap. Sajnos most elkezdődött a vizsgaidőszak, és nem nagyon ér rá. Amikor neki kell valami, hív hogy ráérek e, stb, rögtön ugorjak, de amikor én kérem h találkozzunk, vagy legyünk együtt, kiakad, hogy nem értem meg. Miért csinálja ezt? Ő sem ért meg engem, szeretet hiányom van már 2 hete, nem tudok úgy dolgozni, mivel, folyton eszembe jut ő. Nem érti meg, hogy nem akarom, hogy ne tanuljon, mert én is tanulok, azt sem akarom, hogy zavarjam, mert én is tanulnék akkor, csak egy légkörben akarok lenni vele, látni stb, nekem már ez is elég lenne ebben az időszakban , de még ezt sem engedi. Nem sexeltünk már 1 hete, és nem is tudom mikor fogunk...mit tegyek?
2010. dec. 13. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor türelem :) Annál jobb lesz.
2010. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
várj a sorodra!!:D neked most nem osztottak,fontosabb neki egy másodfokú egyenlet mint te,törődj bele barátom,ha meg nem tudsz várni akkor meg így jártál..
2010. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

csak attól félek, hogy nem szeret, és csak kifogásokat keres.

nagyon szeretem.

2010. dec. 13. 15:44
 4/15 Pj0tr ***** válasza:

Nem az a problémája a kérdezőnek, hogy fontosabb a másodfokú egyenlet, hanem az, hogy a csaj elvárja, hogy Ő ugorjon amikor csettint, de ha a srácnak van szüksége rá akkor b@szik csinálni bármit is.

Mondd el neki mi a bajod, ha pedig nem érti meg, akkor hagyd a fenébe. Ha most ez van képzeld el mi lesz, amikor valami igazán fontos dologban kell rá számítanod.

2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Pj0tr végre értette.

csak az a baj, ha mondom neki, veszekszik hogy ne piszkáljam, nem tud még rám is figyelni, és kérdezem mikor fog tudni, azt mondja nem tudja. A legrosszabb, hogy még egy sms-t sem ír, azt sem mondja hogy szeret.

2010. dec. 13. 16:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezte, hogy ráérsz-e, nem? Arra sem kell mindig igent mondani.
2010. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen, de ha nem mondok igent, saját magamat gyűlölöm, mert szeretnék vele találkozni. és ha nemet mondok még ki is akad :S
2010. dec. 13. 16:12
 8/15 anonim ***** válasza:
jó uton haladsz a papucsság felé, nemsokára az is leszel. T*ketlen vagy? Mondd meg neki, hogy ez neked így nem jó. ha nem tetszik neki, hagyd el. Nehogy már puncsolni kelljen egy 2órás szexért vagy akármi. A vizsgaidőszak mindig jó kifogás, és lehet vele azokat sz*patni, akik nem tudják miről szól, hogyan van. Kamuzik rendesen, a 6 hét alatt rohadtsok szabadideje lesz neki+karácsonyi időszak, szal ezzel nekem ne jöjjön, hogy olyan rohadt elfoglalt.
2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pj0tr ***** válasza:

Igen viszont az azért gondolom elég nyilvánvaló, hogy egy életképes kapcsolat csak úgy működik, hogy mindkét fél tesz bele, nem csak az egyik küzd.

Azt megkérdezhetem, hogy jogásznak tanul-e? Mert ők speciálisak és nehéz még hozzájuk szólni is a vizsgaidőszakban. :)

De egyébként mondj nemet nyugodtan. Csinálj programokat és akkor nem azon fogsz agyalni, hogy miért mondtál nemet. Azt neki is tudnia kell, hogy nem körülötte forog a világ.

Mindenképpen gondolj arra, hogy a határokat és alapokat most kell lefektetni az elején, különben amikor majd otthon fekszel lázasan és betegen azon kapod magad, hogy nem hajlandó átmenni akár egy teát csinálni vagy bármi...

Azt gondolom te sem hiszed, hogy vele éled le az életed, de az együtt töltött idő mindkét félnek legyen jó.

2010. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen elnézést kérnék, és inkább tanulnék, ha tanulnom kell. Nyugodtan boruljon ki, majd kiheveri.
2010. dec. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!