Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy más legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy más legyen az életem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tehetnék, nagyon rosszul érzem így magam. 17 éves vagyok és úgy érzem senkinek nem vagyok fontos... Amikor látom, hogy mások boldogok, annak örülök, de el is szomorodok, hogy én miért nem lehetek.

Nem merek úgy viselkedni, mint mások; NEM TUDOK megnyílni és úgy "hülyülni", mint mások.

Kevés barátom van, de úgy érzem ők sem igaz barátok.

Elmondhatom magamról, hogy olyan ember vagyok, akire számíthatnak a többiek, nagyon sok számomra kedves ismerőst/barátot elláttam már tanácsokkal; viszont én ezt nem kapom vissza mindig, pláne amikor a legnagyobb szükségem lenne rá, akkor nincs ott senki mellettem.

Van egy nálam jóval idősebb ismerősöm, aki figyel rám és ha látja, hogy gond van, akkor kérdezi, hogy mi történt, aztán meg azt mondja, hogy legyek vidám, de egyszerűen nem fogja fel, hogy nem tudok az lenni, azzal nem segít, ha azt mondja, hogy "ne nyafogjak".

ÉS aztán az is rosszul esik, hogy állandóan kérdezgetik, hogy van-e barátom, mert ugye a körülöttem lévőknek nagyrészt van, és nekem nincs és hát ez is szomorúvá tesz.


Nem érzem, hogy csúnya lennék vagy buta vagy bunkó.


Egyszerűen el vagyok keseredve.


Köszönöm, hogy elolvastad.


2010. dec. 12. 23:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Mondj egy jó okot!"


Bocsi de ugy latom talan ebben ott van, hogy miert nincsenek barataid. Mert nem vagy eleg nyitott, es lehet belulrol ugy erzed nem eleg jok neked! Most mondhatod, hogy miert is kellene egy vadidegennel MSN ezned de minden baratasg ugy kezdodik, hogy meg kell ismerened egy vadidegen embert hisz ha mashogy hogyan lesznek barataid? Az ismeros korokbol, sulibol, szomszed is ossze lehet szedni baratokat de ok sem masabbak mint aki az elejen ajanlott egy MSN kapcsolatot! Szerintem legyel sokkal nyitotabb persze nem biztos hogy mindenkibol barat lesz es lehet majd csalodas is stb. de idovel ugy is jo baratsagokra tethetsz szert akar az internetrol is!

2010. dec. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Barátnőm is ugyanezt élte át mint te amikor még nem ismertem! De amikor én megismertem, akkor már tudtommal olyan mint ha kicserélték volna :) Legjobb megoldás ha keresel magadnak 1 partnert! És utána már el is fogod felejteni ezt az egészet :)

2010. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

10:10-es vagyok még!


Amugy figyeltem amit írtál! szó ragozásilag eléggé hasonló a barátnőméhez :)

2010. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!

Kesobb legalabb jobban fogod tudni ertekelni azokat akik melletted lesznek!

Mondanam, hogy irj privit, csakhogy baratnom van idom meg nincs chatelni:-D

Fel a fejjel, lesznek barataid.

18 f/karpatalja

2010. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat. Igazából nem szeretek magamról nagyon beszélni, inkább mások gondját-baját hallgatom meg..Persze ez néha nyomasztó, de az is boldoggá tesz, ha megbíznak bennem!!

Tisztába vagyok az értékeimmel és a hibáimmal is, ebből kifolyólag gondolom, hogy azért nincs barátom, mert nem vagyok könnyen megszerezhető...ennyi az oka, persze ez nem azt jelenti, hogy akiknek körülöttem van kapcsolatuk, ők könnyen megszerezhetőek...egyszerűen volt kapcsolatomat is nehezen, sok idő alatt tudom csak feldolgozni meg azért nem jövök össze akárkivel. Például van nagyon értékes fiúbarátom is, de ő tényleg csak barát, csak barátilag szeretem!!

2010. dec. 13. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!