Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó lenne? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nemrég ismerkedtem össze igazán.Nagyon megkedveltem és nagyon jó haverom lett.Szerintem helyes képű, és az a jó, hogy nagyon sokmindenben egyetértünk, nagyon jól el tudunk beszélgetni.Ő pont olyan akivel el tudnám képzelni az egész életemet. =) Én egy olyan lány vagyok aki nagyra értékeli a belsőt és a szeretetet.Nem vagyok olyan hogy összejövök bárkivel aki helyes.Megválasztom a párom és most úgy érzem Ő olyan aki igazán jó lenne nekem és hű maradnék hozzá mindig. =) Nagyon imádom és egyszerűen...megsem tudom mondani mi is az oka hogy szeretem...De nagyon szeretem...=) Az a jó az egészben hogy ő is olyan mint én.Ponosan.Helyes, bárkivel járhatna de mégsem teszi.Okos, logikus gondolkodású.Komolyan ha lehetne össze is házasodnék vele. =) De nem tudom ő mit érez.Lehet hogy csak haver vagyok neki.Szerintetek lehet ebből később több és jól járnék vele? =)

15/L


2010. dec. 12. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakker Molli, szerintem eléggé egyértelmű hogy ő is odavan érted :D
2010. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyen több és legyél vele. Ha jó, akkor jó.
2010. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgyérzem szerelmes vagyok....Tisztán és Őszintén.
2010. dec. 12. 22:45
 4/4 anonim válasza:
tetszel neki egyértelmű.. :D
2010. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!