Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le se ejt. Pedig elvileg szeret. Ez nem egy szerelmes fiúra vall, ugye?

Figyelt kérdés

3 hónapos kapcsolat, jó kapcsolat (mikor együtt vagyunk). 4 napja nem találkoztunk, msn-en fent vagyunk, nem ír..felmentem, egyből kitette hogy nincs a gépnél. Mikor beszéltünk is csak olyan tessék-lássék, alig ír. Pedig egyébként oké lenne minden. De nekem ne is merje mondani, hogy szeret, meg hogy hiányzom...ja...hát jól titkolja.

Azért vagyok kiakadva, mert eddig szeretettem, ő is nagyban ezt bizonygatta (tettekkel is), de ezzel le fogja építeni bennem az érzést. Én próbálom neki kimutatni, de ez...így hiányzom neki?


2010. dec. 12. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

És akkor most le kéne ejtenie?


Amúgy 3 hónap véleményem szerint még nem kapcsolat. Elképzelhető, hogy szimplán megunt és a későbbiekben igyekszik majd olyan csajokkal összejönni, akik tovább fenntartják az érdeklődését.


Szerintem. Csak kérdés, hogy szerinte mi a helyzet, meg kéne kérdezned...

2010. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem. Feltettem egy logikus kérdést...azt állítja, szeret...aki szeret, annak nagyfokú hiányérzete van...örül, ha érintkezhet a szerelmével...nálunk ez messze nincs meg.
2010. dec. 12. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:

pont ugyan igy vagyok én is, csak a nemeket illetően forditva. barátnőm épp azzal épiti le az érzelmeim, okoz fájdalmat és szenvedést, hogy amikor nem vagyunk együtt, akk kb szarik a fejemre :(

mi tegnap találkoztunk, legk szerdára van megbeszélve. jövö héten leszünk 3 hónaposak, ha addig nem üt be valami végzetes húzás :S

2010. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Áhh, nem, ez biztos hogy nem, ő komoly fiú...nem is volt még köztünk "úgy" semmi, vannak közös programok, ő nem úgy gondolkodik, mint a legtöbb mai fiatal. Rendben is lenne mondom..de ez..
2010. dec. 12. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Látod, itt nyávogsz nekünk, nem tőle kérdezed meg. Te sem vagy különb!
2010. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg fogom tőle kérdezni, de ezt személyesen akarom.
2010. dec. 12. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:

21:53as vagyok, lehet párt kéne cserélnünk :) én vágyom rá és igénylem és adom is a törődést és szeretetet, úgy látom Te is. párjaink meg épp nem olyan érzelmes tipusok.

na jo nem gondoltam komolyan. csak olyan szar mindig azt olvasom lányoktól, hogy nem törődik velük a barátjuk, pedig ők hogy szeretik, én meg pont fordítva érzem ugyanezt. sajnálom hogy nem ilyen lánnyal hozott össze a sors, ők meg azt hogy nem olyan a barátjuk mint én... :S

2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát sajnálom:( De ettől függetlenül még szeret a barátnőd? És szerinted az én barátom szerethet ettől?
2010. dec. 12. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs. tesz olyan dolgokat amik arra utalnak hogy szeret. sőt szerintem szeret is, de nem szerelmes. pedig én szerelemre vágyom. és nemtudom kialakulhat e még benne, mer egyszer már ugy nézett ki hogy kezd szerelemmé alakulni nála is, aztán most megint... semmi...


am mennyi idősek vagytok? én 21, barátnőm 18

2010. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!