Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, van esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, van esélyem nála?

Figyelt kérdés
5 hónapja megismerkedtem egy sráccal, sokat beszélgettünk, sokat voltunk eggyütt és én nagyon belészerettem, de ő azt mondta legyünk csak barátok. De néha mégis azt érzem van esélyem nála mert aranyosakat mond és kiscicámnak hív. De mostanában már alig beszélünk és félek hogy elveszítem. Próbálkozzam újra vagy hagyjam inkább az egészet?
2010. dec. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy lány sose fusson egy fiú után... hagyd, csak fájdalmat fog okozni. Ha egy srác akar valamit, lépni fog.
2010. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátokat nem szokás kiscicámnak hívni. Ez egyrészt fölényeskedő és lealacsonyító, másrészt ha társaságban teszi, elveszi tőled a lehetőséget, hogy párt találj, mert így más srácok nem mernek nálad kezdeményezni, hiszen azt gondolják, az övé vagy. Én biztos, hogy nem állnék vele szóba addig, amíg nem veszi a fáradságot, hogy eldöntse, most akkor ez barátság, vagy mi, és annak megfelelően, fegyelmezetten kezdjen el viselkedni.
2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!