Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, baj ha a pasinak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, baj ha a pasinak van bélés?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy negatív pontot kap e egy pasi, akinek láthatóan lenne mit leadnia? Zavar ha túlsúlyos fiú nyomja a gombot, vagy hidegen hagy? Mennyire befolyásol ez benneteket?

Úgy gondolom felnőtt korban (20+) már csökken ennek a jelentősége. Tévedek?


2010. dec. 12. 16:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen.
2010. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira zavar, mint titeket, férfiakat a túlsúlyos nők, a nők is megnézik a férfiakat, legtöbbjüknek fontos a külső is (bár nem a legfontosabb). Van, akinek kifejezetten tetszik a mackós alkat és van akinek nem.
2010. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyi a felesleg. Ha azért még egészségesnek és erősnek tűnik, és az arca sem kövér, szerintem nem baj.:)

22/L

2010. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten szeretem "ha van bélés" :)

23/N

2010. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Én kifejezetten utálom, ha van felesleg. :)

23/L

De ízlések, pofonok.

2010. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
épphogy sörpocival nincs gond, ha a többi rendbe van, izmos, nem lóg rajta a bőr.... mert az undorító
2010. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha te is érzékeled hogy lenne min dolgozni akkor miért nem állsz neki? CSak az eleje vészes épp annyi hogy elkezdd, a többiben meglátod még örömöd is fogod lelni a sikerélmény miatt.
2010. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mivel én sokat dolgozok azon, hogy ne legyen rajtam felesleg, ezért elvárom azt, hogy egy pasi is adjon magára. Nem azt mondom, hogy növesszen Schwarzenegger izmokat, de figyeljen magára. Heti 2×-3× egy óra mozgás szerintem abszolút belefér, ebbe nem fog belehalni senki, de pont elég ahhoz, hogy ne legyen felesleg.
2010. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a kedvesem szó szerint vastagcsontú. Biztos van rajta felesleg, de szerintem addig nem zavaró az ilyen, ha egyenlően oszlik el rajta, és még az alkata is olyan. Tehát ne legyen pici fej nagy testhez
2010. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a pocit:) De nem a hatalmas sörhasat.:)
2010. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!