Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Nem kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Nem kellek neki?

Figyelt kérdés
3-4 hete találkozgatok egy sráccal, de már régóta ismerem, mert bnőm haverja. Első találkozás óta nagyon tetszik, de nekem akkor volt barátom, de mindig forrott közöttünk a levegő, buliban nem tudtam őt levakarni magamról, mindig együtt táncoltunk:) Nyáron elhívott randizni, azt mta még szeretne talizni velem, aztán eltűnt. Utána összefutottunk buliban, és le nem tudta rólam venni a szemét. Az utóbbi hetekbe mikor mentem bulizni mindig nála aludtam, de nem történt semmi, először még csók sem, csak 2. ottalvásnál. Azóta a hétvégéket együtt töltjük. Ezen a héten 3szor kérdezte meg, hogy mit csinálunk szombaton, erre tegnap meg szóba sem hozta a talit, majd én már dühös voltam így este 8kor hogy még szóba sem hoztam, kérdeztem akkor nem talizunk? Erre meg hogy: jön át haverja és pasis bulit csinálnak... De nem szólna előtte! Én úgy szervetem a hetem, hogy ráérjek, bnőmet is lemondtam mert vele talizok. Mtam, hogy szólhatott volna, erre meg azt mta nehogy már én legyek kiakadva, meg sem volt beszélve a tali!! Értitek, csütörtökön mikor találkoztunk, akkor is mondta, hogy menjünk szombaton bulizni együtt! Most meg ő van besértődve! Letiltottam msnről, 1 hétig tuti nem beszélek vele... csalódtam most benne. Miért kell ezt csinálni? Nem tudom mit csinálok folyton rosszul a pasikkal:(
2010. dec. 12. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hisztis pics@ vagy...
2010. dec. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Elsőnél a pont
2010. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De még lemondod bnödet? ez gáááááz :/
2010. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

miért vok hisztis pics@?

lemondtam a hétvégi munkámat is, mert nagyon szeretek vele lenni, és nagyon tervezte ezt a hétvégét, hogy együtt leszünk. amikor kiderült hogy inkább a haverjaival megy el bulizni akkor miért nem szólt, hogy bocs de ma mégse talizunk, ne úgy kalkuláld a dolgokat?

amúgy meg tipikus pasi hozzállás az első két komment, remélem veled is kicsesznek majd így! gondolom ti sem lesztek idegesek.

2010. dec. 12. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:01


Igazad van hisztiske...Tényleg vehette volna a fáradságot, hogy szóljon...

Engem már nem érdekelne, ha egy frissen beújított csajom kicseszne velem...Pont leszarnám a csajt is...Nem itt hisztiznék, hogy milyen szemét volt meg egyebek...Fognám azt basznám ki, mint macskát szarni...

"Megbeszéltük, hogy együtt leszünk?! Iiigen?! Hát akkor szórakozz a haverjaiddal, vagy a barátnőiddel, de többet az életben ne lássalak!!!" > Nagyjából ennyi lett volna...Te meg itt hisztizel...

2010. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!