Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szeret, tud "hazudni" a mozdulataival, tetteivel?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, ha valaki már nem szerelmes, azt el lehet játszani, hogy szerelmesen néz rád, úgy igazán megölel, vagy nevet rajtam (jó értelemben)...szóval, aki hazudik ilyen véletlen dolgokat képes irányítani..
2010. dec. 12. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Neked kell ismerned annyira, hogy ezt el tudd dönteni: hogy megjátssza-e vagy sem. Amúgy csak rá kell nézni a mostani tinikre (akinek nem inge..): sokan úgy vannak együtt, hogy nem is szeretik a másikat, csak eljátsszák mások előtt, mert "milyen menő, hogy egy ilyen jó csávóval/csajjal jár".
2010. dec. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából az érdekelne, hogy önkéntelen mozdulatokat lehet-e hazudni, olyan dolgokat ami adott helyzetben reflex szerűen jön...mert ha valakit nem szeretsz már úgy gondolom, reflexből pl eltaszítod, ha szereted úgy öleled...stb...szóval ilyen dolgokat lehet "hazudni"?
2010. dec. 12. 01:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki jó benne, az tud ilyen gesztusokban is hazudni, bár ha nagyon figyelik, akkor valószínűleg az ilyeneket is le lehet leplezni.
2010. dec. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán el lehet játszani.
2010. dec. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minél jobban ismered magad és a testbeszédet, annál könnyebben vágsz át vagy manipulálsz másokat. És annál könnyebben is leplezed le a csalást.
2010. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
biztosan van. de miért tenné?
2010. dec. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát figyelj :P néztél már tv-t?:P ha ők képesek rá .. XD a látványát le lehet koppintani :P de kétlem hogy ne lehetne észrevenni :P mégse ugyan az a dolog ..
2010. dec. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hátt tud...:)XD

Mondok neked valamit..őszi szünetbe elkezdtem leszoktatni a piáról..nah és a múltkor megéreztem rajta a pia szagot..

és Elkezdi nem ivott sokat..De én nem hittem neki.. igazz nem dölőngélt..de lehetett látni a fején h ivott is meg hazudik is..:/:)

2010. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem be lehet adni úgy egy injekciót, hogy meg sem rezdülök. Ehhez képest egy hazug ölelés nem nagy mutatvány.
2010. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...de úgy látom nagyon rosszul fogalmaztam...az ölelés csak példa...nem is tudom, hogy mondjam el...pl együtt vagy olyannal aki már halálra idegesít, minden irritál benne...akkor képes vagy megölelni szeretettel, képes vagy ránézni úgy szerelmesen, vagy mondd egy vicces dolgot, és örömmel nevetsz rajta, szóval, ha valaki idegesít, taszít...képes vagy te kezdeményezni, hogy megöleld, megfogd a kezét, simogasd, ilyenek...nem tudom most érthetőbb vagyok-e...
2010. dec. 12. 21:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!