Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor nem vagyok "párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem vagyok "párkapcsolat kompatibilis"? A Fiúk mikor alakítanak ki barátságot?

Figyelt kérdés
Miért van, hogy minden pasi, akivel megismerkedem, előbb utóbb csak a barátom lesz? Én csinálom rosszul, vagy engem csináltak meg rosszul?
2010. dec. 12. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem adsz elég egyértelmű jelzéseket, s elbizonytalanodnak. De az is lehet hogy csak csúnya vagy.
2010. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy túl közvetlen vagy? Ha igen... nyugi, lesz egy ember, aki pontosan ezért fog teljesen belédzúgni ;)
2010. dec. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

magamból indulok ki.

a csúnya, de "rendes" lányokkal szoktam barátkozni.

ennyi.


22/f

2010. dec. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De, túlságosan is közvetlen tudok lenni. Viszont nem mindenkivel. Csak a belémzúgást nem érzékeltem még eddig :D És igen, közben valószínűleg csúnya is vagyok. De nem akarom elfogadni ezt és nem is fogom eltemetni magam emiatt.
2010. dec. 12. 01:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Hogy nézel ki? Egy képet nem akarsz feltenni magadról? www.kepfeltoltes.hu

Bírom a kedves csajokat, az se baj, ha csúnyák, de utóbbiakkal tartom a távolságot, csak haverok lehetnek. Akárki, akármit mond, igen is a külső alapján ítél az ember először.

De ne parázz, előbb-utóbb mindenki talál párt.

2010. dec. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Aki csunya, mondjuk kövér vagy akármi igen is tud tenni ellene ha akar. És senki ne mondja azt hogy a gének meg a mittudomén mik miatt.. Egy átlagos külsőt mindenki össze tud hozni magának, az pedig már bőven elég. Sokan, köztük én is jobban szeretem az átlagos lányokat mint a pláza p*csákat.
2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moszuke ***** válasza:

egy könyvben olvastam egy érdekes mondatot:)

"csúnya nő nincs, csak lusta."


e szerint tessék felfogni a csúnyaságod:)


forrás: Barbara Pease - Allan Pease - Miért hazudik a férfi, miért sír a nő



fordítsak?

csúnya nő nincs mert egy nő sminkel, hajat változtat, kozmetikushoz megy, lefogy egy picit és mosolyog.

és bumm... mintha nem lenne önmaga:).. és nem is az:) mert a felfogása alkalmazkodni fog a külsejéhez, nyitottabb, magabiztosabb lesz:)

de ne ess át a ló túloldalára:)

csak ahogy fentebb is írták... átlagos, szolid, vonzó légy! ne ingyen partiribanc.

2010. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!