Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek a lányok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek a lányok, ha a barátnőmmel vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok,akkor egyik lány sem vesz észre,de ha a barátnőmmel sétálok,fogom a kezét,csókolom,akkor minden lány mosolyog rám :S Miért van ez ?
2010. dec. 11. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért fogja a barátnőd a kezedet, hogy más lányok ne féljenek tőled Csubakka...
2010. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valaki értelmes választ ?
2010. dec. 11. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Erre csak azok a lányok tudják a választ értelmesen, akik rád mosolyogtak...
2010. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értelmét nem látom... 18/L
2010. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem annyira szép párt alkottok, vagy annyira sugárzik belőled a büszkeség...Vagy egy nem túl szép lány a barátnőd és becsülik, hogy foglalkozol vele és fel mered vállalni azzal, hogy a kezét fogod...

De szerintem inkább csak bebeszéled magadnak...Jó lenne, ha amikor a barátnőddel sétálsz, nem más lányok felé "kacsintgatnál"...

2010. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyes lányok szemében, amelyik fiú párkapcsolatban él vonzóbbnak tűnik.


Talán azért, mert azt keresik, mit láthatott meg benne az a másik lány(nem azt mondom, hogy csúnya vagy). Hanem, hogy féltékenyek lesznek...Húh nem tudom, hogy magyarázzam, de volt nekem is olyan, hogyha egyedül lett volna nem érdekelt volna, de hogy láttam csajjal van, valahogy vonzónak tűnt:)

Remélem segítettem :)

2010. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bizony így van ez, amelyik fiúnak van párja, arra jobban tapadnak a lányok, mert úgy gondolják, hogy ő már bizonyított, ha valakinek már kellett, akkor nekik sem fog csalódást okozni.

Tapasztaltam, hogy amikor volt barátnőm, de nem is volt velem, valahogy a lányok ezt megérezték és kikezdtek velem.

Akkor néznek férfinak, ha látják, hogy van nőd.

2010. dec. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen ez így van. Mikor bátyámmal voltunk strandon, mesélte hogy ha egyedül van rá se néznek, de mikor velem sétált, egy csomó lány megbámulta. Egyébként nem néz ki rosszul bátyám.

De van benne logika, mert akinek van barátnője, azt gondoljuk hogy biztos nem lehet rossz, ha van b.nője.

2010. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mostmár értem :)
2010. dec. 12. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez fura. Miért néznek a fiúk, ha a barátommal vagyok és láthatóan imádom őt? Rejtély.
2010. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!