Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csaj nagyon szimpi nekem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj nagyon szimpi nekem. Történet leneb, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felvettem a yahoo mesengeremre, egyszer beszéltünk, aztán többet nem láttam bent a yahoon. Sokáig nem találkoztunk, nem is beszéltünk. Én mindig kerestem a messen, de soha nem volt bent. Ma látom, hogy a tesóm ott van a messen, és a csaj nála bent van. Azt jelenti, hogy engem letiltott Vajon miért?

Vajon azért, mert megvertem sakkban, és ezzel bizonyítottam, hogy magasan felette állók?


2010. dec. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"Vajon azért, mert megvertem sakkban, és ezzel bizonyítottam, hogy magasan felette állók?"


inkább az ilyen kijelentésed miatt.

2010. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Robi19xD ***** válasza:
Jézus :D Sztem az alapból gáz ha sakkozol vele főleg első beszélgetéskor. 1 nőt lekell nyűgözni elkell érned h figyeljen rád. Azzal h megverted sakkban az nem lehet rá ok. Inkább unalmas voltál neki.
2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor én egy lánnyal sakkozom, akkor egészen más történik...:D
2010. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem az első randin sakkozni tanított :D Nem volt unalmas, bár eléggé háttérbe szorult a sakk.

Ha tesódnak bent volt, téged berakott invizible-be.

Nyers valóság: Nem jössz be neki, nem akar semmit tőled, ezért nem is akar hülyíteni. Ne várj tőle semmit, és keress mást.

2010. dec. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor keresek egy másikat, nem fútok olyan szekér után, amely nem vesz fel.
2010. dec. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!