Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez vajon mi? Dobjam vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez vajon mi? Dobjam vagy ne?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete járok egy fiúval. Azelőtt nem is ismertem. Tegnap is találkoztunk, aranyos volt kedves. Viszont valamit mutatni akart a telefonján, és egy lánnyal ki volt téve egy kép háttérképnek....Valami fényképezéskor volt mert végzős(de ők fényképezték magukat ). Nem jött zavarba még nagyba is megmutatta a képet, és mondta h egy osztálytársa..annyira nyugodt volt és természetes, hogy utána kezdtem gondolkodni, hogy basz.us egy csajjal van háttérképen...nem tudom mit csináljak? Fiúk, tennétek ki képet lánnyal ha nem érdekelne? Dobni kellene? Miért rakhatta ki?
2010. dec. 11. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Jó hülyeség tőletek kérdezni miért rakhatta ki.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy ez nem jelentheti azt, hogy tetszik neki a lány vagy ilyenek?

Lehet ha túlreagálom, de nekem akkor se tetszik, sokszor átvertek már és félek, hogy újra megtörténik...:-s

2010. dec. 11. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha titkolnivalója lenne, nem mutogatná neked.
2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csakegynév ***** válasza:
100%
Szerintem csak jó barátok a lánnyal, idővel leveszi magától vagy akár te is kérheted majd ha zavar, de szerintem ezért nem kell vele szakítani
2010. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy haverom, akinek egy rakás közös képe van egy csajjal, akivel soha nem volt semmi, tényleg csak barátok, hülyülnek, ilyesmi.

ezért ne dobd ki! főleg, hogy ő mutatta neked, ha lenne köztük valami, akkor inkább rejtegetné a közös képeket!

2010. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok kort és nemet is :)

Nem is ismerjük még nagyon egymást, és ha a csak a telefonjába lett volna nem is agyalok, csak gondoltam ha háttérkép akkor....nem is tudom, talán többet jelent neki egy lánynál...

2010. dec. 11. 23:19
 6/7 Robi19xD ***** válasza:
Azt h miért rakta ki talán csak simán kérdezz rá. Amúgy meg szerintem 1 hét alatt nem derül ki senkiről semmi. Ha gyanakvó marardsz 1 egészséges szinten nem fog a károdra válni.
2010. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én sztem csak kiváncsi a reakciodra . Én ha ezt csinálnám azért tenném hogy tudjam h a lány mit reagál h érdekli-e hogy én mit csinálok féltékeny-e :) Szoval érted sztem azt akarja hogy törödj vele :P Vagy valami ijesmi ne dobd ki de azért figyelj oda ;)

17 / f

2010. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!