Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt úgy, hogy elment és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy, hogy elment és visszajött?

Figyelt kérdés
Azt mondta, élni akar, kipróbálni más lányokat, nem szerelmes. Volt már olyan az életetekben, hogy később, több év múlva mégis egymásra találtatok újra, érettebb, idősebb fejjel?
2010. dec. 11. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, van egy korszak, ami pont arról szól, hogy az ember kalandozgat, sok mindent és mindenkit kipróbál, aztán kialakul benne eg ykép, h milyen is az ami neki bejön, de 15-25 év között kb kell ez a kalandozgatás, mert aztán ha nem, a abból lesznek később majd a félrelépegetések és nagy szakítások, hiszen nem élte ki magát
2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem volt... .. . .. .

szerintem erre ne építs.

2010. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű...

"Mondd aki elmegy ugye hazatér egyszer újra hazaér és minden újra úgy lesz, mint a legelején"


Szerintem nem adtad meg amire szüksége lett volna...Mind érzelmileg, mind szexuálisan...Vagy csak talált magának egy másik lányt és nem merte elmondani neked...

2010. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robi19xD ***** válasza:
Barátikörben történt hasonló h szakítottak 1,5 évre rá összejöttek és megint szakítottak. És ha kiélte magát és vissza megy szerinted ha megint valamilyen téren hiánya lesz nem fog megint meglépni mert "élni akar"!? Ami elsőre nem ment és így lett vége azt kár erőltetni...
2010. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!