Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a mai 14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai 14-15 éves lányok 18-25 éves pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Mi jön be rajtuk nekik és nem gondoljátok hogy ez nem helyes ?? :/

Csak példa az osztályomba 2 olyan 15 éves lány van aki 20 év feletti pasival jár ...


2010. dec. 11. 22:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
neee... most ezt komolyan kérdezted? arról még nem hallottál hogy a lányok hamarabb érnek? 15 éves csaj messze mással foglalkozik mint egy 15 éves srác, attól még ne hidd hogy érett vagy hogy dugni akarsz. majd idővel megérted te is. én is 18-19 fele jöttem rá hogy a 16-17 éves csajok sokkal érettebben gondolkodnak mint a kortárs fiúk. ezt nem most fogod leszűrni hiszen a 12-13 éves korosztály nem példa. 3 év múlva 16 éves csajt kurogatsz majd ;) soksikert :D
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Felejtsük el ezt a "lányok hamarabb érnek" dolgot. A két nem az életben különböző szerepet tölt be, ennek megfelelően más a fejlődésük.

Amit anyu, meg a tanárnéni éretlennek tart, az később a férfiak társadalmában erénnyé válik.

2010. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
valójában megerősítetted amit mondtam csak a sablont öntötted nagy szavakba
2010. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ezt egy korábbi hozzászólással kapcsolatban írtam, de így is jó. Nem nagy szavakba öntöttem, csak pontosan fejeztem ki.:)
2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem járunk 14-15-16-17 évesen egyidősekkel, mert azok nagyrésze takony kisgyerek, éretélenek és tapasztalatlanok. Igazat adok a 22:32-es nek. puszii :) 23/l
2010. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Tény,tapasztaltam márén is ezt, amikor fiatalabb voltam, nem most volt hanem mondjuk 6-7éve.... vagy kicsivel elöbb. a lényeg kb 14-16 közt voltam....

Nos, a konzekvencia az volt h minden csaj dobott egy idösebb pasiért, megjegyzem, egykorúak voltak velem, plusz mínusz egy év... de a lényeg nem változott...

Álltalánosban is volt egy 6ikos csaj, és a nem mindennapi kategória.... 13 évesen 172 centi, és B kosaras melltartó....nem véletlenül kapta azt a becenevet hogy a létrás k*rva.... elöbbi is, utóbbi is igaznak bizonyult, nem fake és még csak nem is elirás... a 6-7-8os osztályok "krémje" hétvégente elég vad bulikat tartott.... ugye ugye... ki gondolná... ment a dugás orrba szájba,ahogy elfér... tudom, mert lett belöle egy két "kellemetlenebb" affér... és gyermekeltartási segélyezési ügy.... de visszatérve... a fiatalabb csajok igenis az idösebb pasik felé húznak, de nem minden esetben... magam ellen is beszélek... de az egy idös lányok ,és fiúk nem ugyanúgy gondolkodnak. ezt a csajok nem birják,idösebb pasit keresnek, aki ezt kihasználja,elhiteti hogy oké a szitu, közben csak kúrja, és vagizik, persze a többség nem feltétlen ilyen,de van egy bizonyos százalék,és persze etnikai réteg, ... de nem csupán egy rétegröl beszélünk,hanem A-Z-ig vegyesen.

2010. dec. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

miért ne lenne "normális" ??

mindkettőnek izgalmas sztem önmagában a korkülönbség is, nem értem mi lenne a gond ... ha nem lenne jó, gondolom nem csinálnák

2010. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek a 02:18 hozzászólóval, én nem aztmondom hogy baj a korkülömbség én aztmondom hogy akkor baj ha az egyik fél még 18 alatt van, vegyünk egy példát:

ha van egy 35csávó és egy 25 csaj azt lehet tök normálisnak mondani de sztem 25csávó és 14-15csaj már nem teljesen oké(ez az én véleményem)

2010. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!