Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a mai 14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai 14-15 éves lányok 18-25 éves pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Mi jön be rajtuk nekik és nem gondoljátok hogy ez nem helyes ?? :/

Csak példa az osztályomba 2 olyan 15 éves lány van aki 20 év feletti pasival jár ...


2010. dec. 11. 22:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát itt most pont nem vagyok kivétel,mivel nekem is 20 éves a barátom.Amúgy én nem vettem észre,hogy ez általános lenne.

Illetve...az általános,hogy megdugatják magukat a 18-25 éves pasikkal,de a járás...

Ám...a mai 14-15 évesek szerintem kinéznek úgy mint a 18-20évesek.A legtöbb legalábbis.És ez nem csak az öltözködésen múlik,mert engem rendszerint 17-18-nak néznek,miközben sosem hordok ribancos cuccokat...inkább ilyen hippisebb,reggaesebb stílusom van.Pont tegnap is,voltam bahiába koncerten és odaültek hozzánk ilyen 22-26 éves pasik....hihetetlen primitív beetetős szöveggel...hát elég gáz volt.Szóval nem hiszem,hogy ez a csajok hibája lenne....

Amúgy azt megkérdezhetem,hogy ez téged mért zavar?:)

14L

2010. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Háát sztem ez nem helyes !

Sőt gusztustalannak tartom ezt ...

2010. dec. 11. 23:38
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Én is a kérdezővel értek egyet, ne haragudjanak azok akik az ellenkező véleményen vannak!


Sajnos valamilyen szinten ez a lányok hibája. Nem normális akkor sem, hogy 13-14 évesen 20-nak néznek ki:S Arra nem gondolnak, hogy majd 20 évesen 30-nak fognak kinézni..Arról nem is beszélve, hogy megérik a pénzüket. Én 13 évesen még babáztam, meg legóztam és max csak egy kézfogásig mentem el.


L/19

2010. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
70%

közöd?:D

amúgy meg nem értem mibajod azzal, hogy mondjuk egy 15éves jár egy 18-al, 20al..:)

2010. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én sem értek egyet ezzel... De engem személy szerint soha nem is vonzottak túlzottan a tőlem több évvel idősebb pasik, régebben se és most se. Egyébként azokat a huszonéves fiúkat sem értem, akik 14-15 éves (még szinte gyerek) lányokkal akarnak járni...

19/L

2010. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
nem a csajok a hibásak ilyenkor hanem általában a kanok akik járnak velük. tulajdonképpen jóval könnyebb prédák mint a 17-20as korosztály. rohadjon meg aki ilyenre vetemedik. én lerúgnám az ilyenek máját.
2010. dec. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jah! a köcsögök elveszik előlünk a velünk egy korú lányokat! :@
2010. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A nők szeretnek felnézni a partnerükre, és a kor egy olyan (vélt vagy valós) tekintélyt ad az embernek, amiért semmit sem kell tenni.


Én inkább azt nem értem, hogy egy huszonéves férfi mit kezd ez 16 éves lánnyal. Vagy egy negyvenes egy huszassal. Elviszi álltakertbe?:D

Nekem már 2 év korkülönbség sok...

2010. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 manka14 válasza:
azért vannak együtt idösebb pasival mert a lányok hamarabb éretebel lesznek mint a fiuk,és ezért velük egygodolgodású pasit keresnek:)
2010. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést énis írhattam volna,észrevettem ezt én is.

16 vagyok, és most 1ős, és az eső nőm egy 23 éves csávó miatt dobott, a másóodik pedig egy 25 éves miatt(ők is velem egy idősek.A mostani osztályomba is van azthiszem 3-4 lány akik szintén velem egy idősek és nekik is 23-25 éves barátaik vannak. Szerintem ez azért mégsem normális.

2010. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!