Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a mai 14-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai 14-15 éves lányok 18-25 éves pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Mi jön be rajtuk nekik és nem gondoljátok hogy ez nem helyes ?? :/

Csak példa az osztályomba 2 olyan 15 éves lány van aki 20 év feletti pasival jár ...


2010. dec. 11. 22:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
mert a velük egy korúak közt szinte csak komolytalan kis taknyok vannak, így idősebb komolytalan taknyokkal kezdenek mert azt hiszik majd azokkal jobban kijönnek majd mint fiatalabb fajtársaikkal.
2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Már megint ez magyar általánosításos baromság. A lányok nem csak náluk 5 évvel idősebb járnak csak van rá példa.
2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
De a legtöbben sajnos sokkal idősebbekkel járnak...általában ez menő, ilyen korban még az számít a legtöbb lánynak, hogy minél menőbb pasija legyen és irigykedjenek rá a barátnői...de ezt egy bizonyos életkor felett elnövik jobb esetben az ilyen lányok.
2010. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
32%

jobb esetben ...

de mivel női agyról van szó, ez nem is olyan gyakori

2010. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Háát sztem ez a dolog akk se helyes..

A sok 18-20 éves fiúk nem bírnak találni magukkal egy korú lányokat ??

Tiszta szégyenek azok a lányok is akkik ilyen kapcsolatba vannak !!!

2010. dec. 11. 22:48
 6/28 A kérdező kommentje:
Háát pedig eléggé gyakori :D
2010. dec. 11. 22:48
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
most figyeljmár. egy 20on éves sokkal tapasztaltabb mint egy 16 körüli.már felnőtt férfi,nem kisfiú.kialakult a személyisége.biztosabb sokkal,és komolyabb.
2010. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

Én 21 vagyok, 18 évesen is 46 éves férfibe voltam szerelmes. Tehetek róla? Nem.

15 évesen pedig szó se róla én nagyon szerettem az osztálytársaimat, de ők akkoris később lettek olyanok, mint mi lányok, ezért van az is, hogy egy kapcsolatban általában a férfi az idősebb. Papa 4 évvel idősebb mamánál, apa 2 évvel anyánál. Ezek a dolgok ilyenek. Nameg nézz már szét könyörgöm, mi megy most a tizenévesek körében? Lassan alig tudok olyat mutatni, aki nem iszik és füvezik.


Viszont azzal abszolút egyetértek, hogy egy felnőtt srácnak már több eszének kellene legyen, minthogy egy 15 éves kislánnyal kikezd.

2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azért a férfiért, akit 18 évesen szerettem a mai napig tűzbe tenném a kezem, pedig már 20-on túl vagyok . Csodálatos ember, de sajnos már nem találkozunk.
2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
mert ribancok
2010. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!