Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex és más semmi?

Figyelt kérdés

Ma a lány haverom bejelentette hogy nagyon tetszek neki szerelmes belém és szeretne legalább szexelni velem ha járni nem akarok vele... ő mindenképp szeretne legaláébb szexet. na én nekem tetszik a csaj szóval úgy vagyok vele hogy megdugom ha nagyon akarja de ez olyan megalázó ránézve. Ti mit gondoltok? Én szeretem mint barátot így nem szeretném megalázni... viszont ha neki ez jó... Járni nem szeretnék vele mert most én egyedülállóként érzem magam jól szeretek kavarni, volt már komoly kapcsim de most nem kell.


20/F


2010. dec. 11. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő tudja, mit vállal. Ha nem tudja, a saját kárán kell megtanulnia.
2010. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Friends with benefits.

A legtöbben ölnének az ilyenért.

2010. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már így felajánlotta, és neked is bejön a csaj, én a helyedben élnék a lehetőséggel...
2010. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"szóval úgy vagyok vele hogy megdugom ha nagyon akarja"


Na _ez_ megalázó. Úriember még a q*rvával is úriember, nemhogy a barátnőjével.:/

Ha ügyes a lány, még az ujjai köré csavar.:) Ügyes.

2010. dec. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
férfiember nem ír le olyat, hogy kapcsi. akaszd fel magad
2010. dec. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a szex neked megalazo????

a lany szexelni akar veled, es te is szexelnel vele..mi van ebben megalazo?

2010. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

en az utolos vagyok: a no nem egy porcelanbaba, neki is vannak szexualis igenyei. Ugyhogy hajra.

L,26

2010. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem megalázó. Add meg neki ami jár, baby!
2010. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!