Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem? Fogalmam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Fogalmam sincs.

Figyelt kérdés
Nos irnám a sztorit.Myvipen kezdődött az egész,egyiknap bejelölt egy lány,volt kint róla kép,és nagyon szép lány.Ugyan abba a kisvárosban él ahol én.Mondom jólvan biztos ismerősöket gyüjt.Rá 2 héttel éppen mentem el hazulról száltam fel a buszra és ottvolt ő.Reméltem hogy nem ismer fel,és hogy csak ismerősöket gyüjt.Hát tévedtem.Mikor mentem a busz közepén ő intett nekem és mivel látta hogy láttam elég nagy bunkóság lett volna nem odamenni.Hátjó odamentem leültem,megkérdezte hogy én e vagyok az a srác akit myvipen bejelölt,mondom igen,az után csak ilyen átlagos dolgokról beszéltünk,és mikor szált volna le még megkérdezte hogy nem e találkozunk még?Én hülye erre aztmondtam hogy igen és megbeszéltünk egy helyet meg egy időt.Mit akarhat tőlem?Tudom nevetséges máris szerelmre gondolni de el sem tudom képzelni mit akarhat tőlem.
2010. dec. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez miért baj? bejössz neki és szeretne megismerni...vagy neked nem jön be ő?
2010. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kajak ennyire nincs semmi logikád vagy mif@sz? Ezekből a jelekből nem tudtál kiolvasni semmit?
2010. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem emliteni a lényeget..Ő 22 én meg csak 13..
2010. dec. 11. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
na az már durva..pedomaci
2010. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább örüljél, ha 13 évesen rám nyomult volna egy 22éves asszem boldog lettem volna :D
2010. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem hagytam ki hogy lány..
2010. dec. 11. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
ez fake. 13 évesen biztos hogy nem igy irnál. ez nem menő
2010. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megerőszakol, teherbe esik feljelentenek kiskorú megrontásáért és élete végéig el kell majd tartanod őt is és a családját is...XD
2010. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!