Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka annak, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy nincs senkije?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves barátom a minap lett 37 éves. Sokan szeretik,népszerű, művelt, intelligens, sikeres, vicces, férfias meglett ember, még sincs senkije. Nem tudom hogy milyen lehet vele huzamosabb ideig együtt lenni, lehet hogy azért nem találta meg a számára megfelelő nőt mert talán otthon kivetkőzik magából és kiderül hogy nem is olyan amilyen? =/ Nagyon sajnálom Őt, mert már jó pár éve egyedül van, csalódások sora érte a párkapcsolataiban, és szerintem nem ezt érdemelné.

De miért, mégis miért nem találja a helyét a világban?


2010. dec. 11. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet megunta az egészet. Nem akar futkorászni nőcik után(hidd el nem olyan könnyű meló). És most jól elvan magában építi a karrierjét stb.
2010. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akiknek ebben nincs szerencséjük:( Én is ezek közé az emberek közé tartozom, bár én jóval fiatalabb vagyok, mint ő. Lehet, hogy a sok scalódás miatt már bizonytalan az ilyen dolgokban. Nehéz visszaszökkenni ebből ahelyzetből sajnos...Mások segítsége nélkül nem megy, amíg valaki nem mutatja meg, hogy igenis ő hűséges marad és kitart mellette (ünk).
2010. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a magyarázat megállná a helyét, ha nem tudnám, hogy Ő nem szeret egyedól lenni. Értem én hogy fél az újabb csalódásoktól, átverésektől, de akkor meg miért panaszkodik?
2010. dec. 11. 21:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Én sem szeretek egyedül lenni, meg ő sem ahogy elmondtad. De ez egy olyan helyzet, ami scak úgy jön, és nem lehet mit tenni...kihal az emberből a képesség az efféle nyitásra a másik felé:S Nehezen lehet ebből kimászni.

2010. dec. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a választ, talán egy kicsit közelebb kerültem a megoldáshoz, már ha létezik. :)

Szeretném ha boldog lenne, mert megérdemli!

2010. dec. 11. 21:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Kell neki egy nő aki igazáns zereti és nem veri át:) ennyi.
2010. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, ennyi-lenne. :) De ha belefáradt és nem keres, akkor...? És azért pár átverés után szerintem is nyílik meg olyan könnyen... Ördögi kör ez.
2010. dec. 11. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:

engem is átvertek igen hamar, és nem tudok megnyílni azóta emberek előtt, pedig lehetne párkapcsolatom, de nem bízok meg senkiben. nem tudok... :S igaz hogy még csak tízes éveimben járok, de lehet én is így járok, vagy sikerül rajta változtatnom..

csak azért írtam hogy nehogy azt hidd hogy könnyű ezt magad mögött hagyni. azóta átlátok az embereken tudom kihasznál ki stb :D

2010. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor erre a "problémára" csak az idő lehet a megoldás, és jön aminek jönnie kell? =/
2010. dec. 11. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
hát ezek szerint :D és bízni tudok benne =/
2010. dec. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!