Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig bírja egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig bírja egy pasi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A jelenlegi párom az első nekem, így nincs viszonyítási alapom, ezért érdekelne, hogy miért élvez el olyan hamar (2-3 perc alatt) amikor bennem van? Velem lenne a baj, vagy vele?
2010. dec. 11. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

hát is is... 2 múlik a vásár.

Tartaléklángon kell maradni ha sokáig akarod csinálni, tudod miről beszélek?

2010. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel eleve úgy kérdeztél rá, hogy kivel van baj, ezért nyilván tudod, hogy ez bizony nagyon rövid idő. Beszélgess el vele erről, egy kis akaraterővel ezt lehet fejleszteni.
2010. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj, sok pasi küzd ezzel a problémával.Én pl óvszerben elég sokáig bírom, úgy érzem hogy talán 1 óráig is tudnám csinálni.Gumit használtatok egyébként?

Próbáljatok vastag gumit használni és talán úgy tovább bírja.Vagy szex előtt verje ki vagy elégítsd ki szájjal és a második menetet már sokáig fogja bírni.

2010. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hali :) Értem én ezt a tartalék lángos dolgot, de az sem igazán nyerő... szóval az előjáték szép és jó, kellemes és hosszas, de az aktust már nem tudjuk (tudom) húzni, hamar elélvez bármit teszek. Bár mondjuk az orális szexnél meglepően sokáig bírja.


Igen, gumit használunk... lehet kísérletezünk majd a vastagságokkal.

vagy inkább beszélünk róla :)


azért köszi szépen :)

2010. dec. 11. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
mikor érzi h a közel a csúcs megálltok egy kicsit.
2010. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Azt már tudod, hogy ez korai magömlés. Ezt már a kérdés feltevésekor is tudtad, így felesleges húztad a saját és a mi időnket.

Keress rá valamelyikre a 3452 korábbi, korai magömléses témák közül, és olvasd el az ottani tanácsokat. Megszerzett ismereteidet hasznosítsd magad, vagy oszd meg a pároddal.


Ez egy 100%-ig hasznos válasz volt.:)

2010. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok pasim volt. Sok a gyorstüzelő, több mint aki tovább bírja, bár itt meg egyéb fórumokon mindenki órákig bírja és 30/6-os farka van. A hosszabb aktust tanulni kell és lehet erre meg vannak a módszerek.
2010. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 20.37-es, honnan kellett volna tudnom, hogy ez a korai magömlés, nem volt még fiúm, a témával sem foglalkoztam :). De azért kössze :P
2010. dec. 12. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán korai magömlés, mivel a pasik általában kb 3 perc alatt mennek el.Az ötöt csak itt bírják sokan, de én eléggel megjártam. Tanulni kell a hosszú meneteket. Kezdőtől ne várj sokat.
2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Így van! A pasik 3 percig bírják MIND, a nők igazából nem is szeretik a szexet, a Föld pedig lapos és zselé van benne.
2010. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!