Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám hajtott egy házas ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám hajtott egy házas ember hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Tehát egyetemista lány vagyok, hétvégenként dolgozom, és a munkahelyemen van egy fiatal srác akiről kiderült annyira nem is kölyök ugyanis házas és 2 kisgyerek van. Ezt már rögtön az első találkozásnál megemlített tehát soha eszembe nem jutott hogy Ő + én... És mivel nekem ez ennyire evidens volt, jól összebarátkoztunk, kedves volt, én is az voltam de most rájöttem hogy amit én egyszerű kedvességnek vettem az részéről több volt. Ha tudtam volna hogy másra gondol akkor az elejétől kezdve "gonoszabb" lettem volna. Ő meg viszonzásnak vette. És most nem tudom hogy kezeljem, mert nálam család apa nem jöhet szóba, lehet a világ leghelyesebb pasija, én képtelen lennék más férjével viszonyt kezdeni. Mit tegyek?
2010. dec. 11. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rázd le, mondd meg neki hogy ez így nem megy.Mondd azt hogy van barátod pl.
2010. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
ne legyél már nyunyi, hát ha jó srác, akkor miért ne ??
2010. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ennyire azért ne hagyd helyben. Búcsúzóul verd ki neki. Ez csak 1 tipp.
2010. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtad, hogy mit kell tenned...Hajtsd el. Azzal amit írtál nekünk..."Nős, 2 gyerekes apukával nem akarsz kapcsit, pláne nem viszonyt"...Ennyi.

Tudod a férfiak másképpen látnak dolgokat, mint Te...Ha egy lány kedves, akkor képesek beleszeretni, főleg, ha otthon az asszony házisárkány...Lehet, hogy a srác benned látta meg álmai asszonyát...;)

De persze az is lehet, hogy csak egy laza menetet látott meg benned...A férfiaknál ezt nem lehet tudni...Megjegyzem a nőknél sem mindig...

2010. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

idióta, azért nem akar, mert nem az övéa 2 gyerek! Ő nevelje fel?

Mondd el neki, hogy mi a helyzet, és te hogy viszonyulsz hozzá. Muszáj mondanod, mert úgyis félreértne mindent

2010. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:55

te beteg vagy! :D

Egyébként nem azt mondtad, hogy ott hagyod a nyomdát és átmész a jokerhez?

2010. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

beszélj meg vele egy randit és leplezd le a felesége előtt

mást nem érdemel az ilyen

2010. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem a leghelyesebb dolog amit tehetsz hogy leszo pod.

remélem segítettem.

nincs mit.

szívesen máskoris.

2010. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az igazat mondd neki! Nem kell a kerítőszöveg! Ezt neki is kellene tudni amúgy! Kötelessége megérteni+elfogadni!;) Sztem minél hamarabb tisztázd!
2010. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg, hogy félreértett, nem akarsz tőle barátságnál többet.
2010. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!