Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kinek, hogy esne?

Figyelt kérdés

A párom szülei nemrég meghívták az én szüleimet disznóölésre ide hozzájuk.

Azt mondanom kell,hogy mi nem szoktunk disznót vágni otthon,mert mi nem tartunk.

És most hétvégén újra disznóölés volt a pároméknál,és most egyik barátjukat és annak feleségét hívták meg.

Itt ülök a gép előtt és hallom hogy anyósjelölt próbál halkan beszélni valakinek valamit,neh meghalljam.Kinyitottam résnyire az ajtót,és hallom,hogy mondja,hogy az én szüleim semmit a világon nem csináltak a disznóölésen a múltkor,ezek az emberek meg hogy feltalálták magukat.

Már nem azért de anyukám állt a gáz mellett,mosogatott,meg amit kellett segített.És ezt mondják! :(


2010. dec. 11. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ők más "Munkára" gondoltak ... pl : Hurkatöltés...

Ha nem becsülik meg azt a munkát amit szüleid végeztek akkor az ő bajuk. természetes hogy nem csináltak olyat a szüleid amihhez fogalmuk sincs... :D a Max. amit tehetsz , mond meg a szüleidnek hogy legközelebb(ha lesz legközelebb...) mennyenek ki és próbáljanak meg segíteni a "Piszkosabb" munkában.

2010. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amugy nekem is szarul esne hogyha Fikázzák mutert hogy nem dolgozik elég keményen ...
2010. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igen.

És a legrosszabb az,hogy a szemükben nyaliskodtak,így meg úgy...nyálasak voltak,most meg ezt mondják.

Anyósjelöltet eddig sem szívleltem,de most meg egyenesen utálom.

Én sem jövök vele ki jól.

Nem veszekszünk,egyszerűen nem tudok vele beszélgetni,olyan mogorva.

Páromnak szóljak erről,hogy bánt engem,mondjam el neki?

2010. dec. 11. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:

hát... nemtudom .. énmég nemvoltam ilyen helyzetben a Barátnőm szüleivel. ( pedig kerülhettem volna.) Szerintem mond meg neki hogy véletlenül meghallottad ezt a telefonbeszélgetést.Aztán várd a reakciót :)... csak nehogy úgy tünjön mintha hallgatóztál volna... érted... :D mond meg a párodnak azt amit gondolsz.jobb ha őszinte vagy... hogyha már az anyósjelölt nem az ,akkor legalább te az legyél a pároddal szembe.

18/f

2010. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pároddal beszéld meg.

Nehogy show-t cinálj azzal, hogy kitálalsz az anyósnak, vagy épp a szülidet hergeled ezzel. Neked és a párodnak kell ezt helyén kezelni és terelgetni őket.

Nehéz megváltoztatni valakinek a felfogását a munkáról - pláne itthon, ahol mindenki azt hiszi, hogy rajta kívül mindenki más csak a napot lopja.:/

2010. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!