Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nagyon tetszik.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tetszik.

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nagyon bejön, szerintem én is neki.Nem ismerjük egymást csak látásból.(egy helyre járunk edzeni).És nem tudom hogy ismerkedhetnék meg vele.Mit tegyek?
2010. dec. 11. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és kérdez valamit az "edzéssel" kapcsolatban, majd a többi megy tovább.
2010. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, kezdj el vele beszélgetni az edzéssel kapcsolatban valamiről. Ha ő is szeretne megismerni, menni fog a beszélgetés, meg utána a többi:)

19/l

2010. dec. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énis most kb így vagyok mint te...én eddig még nem léptem, de milyen edzés? esteleg menj oda és kérd meg hogy segítsen valamiben(az edzéssel kapcsolatban)
2010. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kittike.e ***** válasza:

Szia!

Mindenki azt irta hogy menny oda hozzá,akkor én most azt mondom hogyha mégse mernél oda menni.. mert ilyen tipus vagy akkor pl jelöld be facebookon,irj rá chaten és csak ugy kezdjetek el beszélgetni.. aztán ha minden jol megy akkor már ő fog oda menni hozzád legközelebb:)

2010. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is menj oda hozzá. ma már teljesen normális ha a lányok kezdeményeznek /bár én nem szeretek/. ha kondizol akkor mellette foglalj el egy gépet és kérd meg hogy segítsen beállítani a súlyt vagy egyéb.. hiába tudnád te is beállítani nyugodtan kérd meg őt. Ha tetszel neki valószínűleg fel fog hozni egy témát és beszélgettek. /de ne akkor kérd a segítségét amikor a haverok is ott vannak mellette.. elég szégyenlősek a pasik.. lehet akármilyen izomállat :)/
2010. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En nem szeretem ha egy lany feltunoen kezdemenyez... eleg ha ra nezel vagy kicsit kozeledj hozza de ne vidd tulzasba,mert ha tulzottan nyomulsz azt hiszi konnyu preda vagy... 18\F
2011. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!