Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti nektek is jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nektek is jutott már ilyen eszetekbe?

Figyelt kérdés
Egyik lány barátnőm mikor meglát egy hatalmas nagydarab kövér vagy egy izmos buldózer pasit mindig ez jut eszébe és ezt hangosan is kimondja néha: fújj mekkorát szarhat egy ilyen csávó jesszus... a wc is bedugulhat tőle... undorító tuti nem járnék egy ilyennel... ezt így megjegyzi bizonyos időként ha lát ilyen pasikat és már kicsit unom mikor mondja, hogy fúújj mekkorát szarhat meg milyen bűzöset... hogy juthat egy lány eszébe ilyen ocsmány dolog? Szerintem meg ez undorító ha ilyenekre gondol. Persze én se vagyok egy hangyányi méret... ilyenkor kicsit hülyén érzem magam igaz én a haverja vagyok dehát akkor is.
2010. dec. 11. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz:D:D
2010. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

mekkora arc lehet :D


amúgy neked is ugyanúgy eszedbe jut, max egy kicsit többet kell rajta gondolkodni, kifelé mutatjátok a kis angyalt, diszkóból meg az visz el titeket b*szni, akinek a kocsijára a legnagyobb végsebesség van "írva"

2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát az életbe nem jutott még ilyen eszembe és nem is fog remélhetőleg :D

érdekes egy barátnőd van meg kell jegyeznem :D

2010. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindez a lány értelmi szintjét mutatja:)
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
el tudnám ezt a szöveget képzelni, de csak barátnők között, ha úgy mélyebben belemegyünk a dolgokba, és már minden hülyeség eszünkbe jut. de egy pasi előtt biztos nem mondanék ilyet, nem véletlenül nincs férfi és nő között igaz barátság, csak haverság. csak annak mondanék ilyet, akiben teljes mértékben megbízom, és tudom, hogy hogyan reagálna rá.
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Én lány vagyok és szerintem nagyon gáz, ha egy nő így beszél. Egyáltalán nem nőies, sőt... Ha eszébe jut, az még oké, mért ne juthatna eszébe akármi. De ha ilyen ocsmányságokat még ki is mond, azzal saját magát alázza le. Bunkó.
2010. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, amikor péntek meg szombat éjjel mennek haza a csajok és okádnak az utcán a sok piától, meg bárkit leszopnak aki az útjukba kerül szerintem gázabb, a nők már rosszabbak mint a férfiak komolyan mondom, ösztönlények, ez a többség, de van pár kivétel is.
2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a 2. válaszolónak üzenem , hogy pasi vagyok! nem hiszem hogy engem visznek a diszkóból megb*szni inkább fordítva én viszek valakit ;)
2010. dec. 11. 15:06
 9/9 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat! igazatok van egyébként!
2010. dec. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!