Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem nagyon. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nagyon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1szerűen szerelmes vagyok(évfolyamtárs,akihez eddig még egy szót sem szóltam)..de annyira,hogy ha a közelemben van alig kapok levegőt,tiszta hülye leszek.mit csináljak hogy ne nézzen idiótának?És hogy szeretessem magamba ôt?:p :) tudom h erre nincs bevált módszer,de kéne vmi ötlet. 14/L
2010. dec. 11. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kezdj el vele szemezni,mosolyogj.A pasik szeretik,ha egy csak szépen mosolyog.Azt lássa rajtad,hogy neked tetszik.Aztán majd látni fogod,hogy ő mit reagál erre.

24L

2010. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te nem vagy szerelmes csupán ráizgultál a testére.

Én ugyanígy vagyok Selena Gomezzel.Ő számomra a csúcs de azzal a ténnyel mégiscsak tisztában vagyok hogy akivel sose beszéltem személyesen vagyis marhára nem ismerem milyen is valójában (csupán felépítem valószínűsíthető jellemzőkkel) akkor kizárt hogy igazából szerelmes legyek belé.

2010. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!