Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most?! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?! Nem tudom teljesen.

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2 éves kapcsolata volt. 1 hét után, összejöttünk, majd 2 hét járás múlva vissza ment a sráchoz. Ez volt egy hete. Pont ma egy hete, és tegnap írta, hogy írnék valamit.. mondom mit? írja: Imádlak.... Mondtam neki, én is téged.. aztán ma már úgy hívott,hogy kicsim-kincsem-életem. Olyan smst írt ma este olyan 22:00 fele, hogy " szeretlek szerelmem!!! Veled akarok ma aludni. Te vagy a mindenem!!:$ " Ezt úgy írta, hogy a srác ott alszik mellette. Most hogy mondjam meg neki, azt hogy nem szeretném a másik srácot látni többet ? Így nem mondhatom, hogy 2 napod van hogy kidobd...:S
2010. dec. 10. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
küld el a faszba ha képes volt othagyni!
2010. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pff biztos, h nem mennék hozzá vissza ha egyszer már ott hagyott, akármennyire szeret is..:/
2010. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám ott hagyásnak, inkább úgy érzem hogy a gyerek megtett mindent.. ezt tényleg így volt, és ő adott neki még egy esélyt. De most hogy én is bulizgatok, meg csajozok így rádöbbent hogy kellek neki. Ez lehet a pakliban.. amúgy nem válaszoltatok a kérdésre:S
2010. dec. 10. 23:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy most mi a f@szt akar?(de így mond neki is)Ott a barátja,közben meg neked írosgat,legyen már kicsit határozottabb ha te kellesz neki dobja a barátját,addig meg ne írosgasson ilyeneket.Ennyi
2010. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd hogy játszadozzon veled!Ez kb olyan h ha nincs ló akkor jó a szamár is .. Hol kellesz neki hol nem..De ezt igazából neked kell eldöntened...

Vagy otthagyod vagy még hagyod hogy játsszon az érzelmeiddel....

2010. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most lefekszek minden esetre, majd holnap megkérdezem mi a célja a jövőben, és mit hajlandó ezért tenni. Jó éjt! és Köszönöm!:)
2010. dec. 10. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kö*ög rib*nc.Ennyi.Dobd a f@szba.
2010. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már hogy a viharba ne mondhatnád?

Mi MÁST lehet ilyen helyzetben mondani?

"Nem osztozkodom. Dönts!"

2010. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem csak játszik veled,vissza ne menny hozzá!!

Ha képes volt a másik srácot választani,most meg neked írogat..én nem venném komolyan. Egy hülye liba,már bocs,de így van:S

2010. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!