Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket ha a barátnőtök minden nap ír legalább egy sms-t vagy felhív? Vagy örültök neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hónapok óta ezt csinálja, akkor nemhogy egy férfit, de egy nőt is ki tud borítani. Nekem az expasim minden nap utasításba adta, hogy írjak neki smst, mert az cuki. 1,5 hónapig bírtam.
2010. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elején biztos örülnék neki... aztán zavaróvá válna.
2010. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 1 SMS 30 forint, akkor egy hónapra az 900 forint, egy évre 10800 forint a semmire, és azért a pénzért nagyon sokat kell ám kapálni :P
2010. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szétb@szna az ideg.


32F

2010. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi barátnőmmel napi szinten beszélünk telón kb fél órát, de csak hétvégente találkozunk.


Régen volt 2 lány is akikkel nem jöttem össze, de ők össze akartak velem. Naponta hivogattak, legalább 1 órát beszéltünk, és a nyomulásuk riasztott el. Belegondoltam, hogy ha most ennyit hivogat, mi lenne, ha összejönnénk? Egész nap ellenőrizgetne?

2010. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)


Am az, h ellenőrizgessem meg sem fordult a fejemben mert ha belegondolok, h nekem milyen érzés lenne ha állandóan keresne mert nem bízik bennem én is a falra tudnák mászni. Csak ien kedves sms-re gondoltam. Egyébként mi is csak hétvégén találkozunk úgy, h csak egymásra figyelünk. Hét közbe csak 3 órát vagyunk együtt ami az ő ötlete volt, h kössük a kellemest a hasznossal, járjunk sportolni. Ez sajnos csak a télen megoldható mert ilyenkor nincs olyan sok fociedzése. Tavasszal meg hétvégente mehetek szurkolni a meccsekre:D de akkor legalább mindig elmegyünk utána szórakozni is egyet:)

2010. dec. 10. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:

En orulok neki.

2 ev alatt nem untam meg es nem bosszant fel.

18 f/karpatalja

2010. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar. Ha nem hívna akkor az jönne le, hogy sz@rik rám, ami ugye nem jó XD
2010. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. dec. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!