Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt de nem szerelemmel hanem amolyan anyapótlékként. Furcsa ez?

Figyelt kérdés

Ráadásul a lány néhány évvel még fiatalabb is nálam.Azt várom tőle amit anyámtól nem kaptam meg-ugyanis bennem nem olyan kép alakult ki róla miképpen a legtöbb ember az édesanyjához viszonyul, hisz gyermekkoromban túl szigorú volt tök fölöslegesen ,szívózott velem stb.Ez a lány olyan jóságos rendes mindig csak szépen szól az emberhez.Bárcsak anyukám is ilyen lett volna.

Tehát szeretem ezt a lányt, igyekszem az utóbbi időben valahogy mindig a közelében lenni,beszélgetni vele ahányszor csak lehet.Magától értetődő hogy csókolózni,dugni abszolút nem szándékozok vele,hanem csak átölelni, vállára hajtani a fejem meg ilyesmi.


2010. dec. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy belé szerelmes, akkor nem gondolom, hogy problémát jelent az, hogy egy barátban felfedezted azokat az emberi tulajdonságokat, amiket szeretnél megtapasztalni.
2010. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezzel nincs semmi baj, ha ő is inkább a "fiának" tart, minthogy férfiként vonzod őt. ha viszont ez a helyzet, akkor ne kínozd szegényt.
2010. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem furcsa.
2010. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak az a baj,hogy te megtalalod benne azt amit anyukadban nem,de ezt o felreertheti,azt gondolhatja,hogyte a tokeletes lanyt latod benne,nem anyukadat:Da lanyok szeretik az olyan fiukat akikkel jol ellehet beszelgetni,csak az a baj,hogy o ezt felreerti,es vegul csak neki lesz rossz,hisz beeld is szerezhet:)szerintem ha ugy gongolod,hogy nem akarsz tolle semmit,akkor beszelj veeld,hogy enhogy megbantsd a vegen...REMELEM SEGITETTEM...VAROM VELEMENYED A VALASZOMRA:D
2010. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez nem álprobléma.mégsem tartom nagyon vészesnek a helyzetet mert nem az a típus aki minden apró cseprő dolgot úgy lát ahogyan ő szeretné.Nyilván a beszélgetésekben ez tisztázva lesz ha nem is nyíltan hogy "de jó lett volna ha te szülsz",de oly burkoltan hogy lehetőleg átjöjjön a tartalom
2010. dec. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!