Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a terhére?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem akarja, hogy vele legyek szilveszterkor. Mindig a barátaival szilveszterezik, évek óta, és nem akarja, hogy én is jöjjek. Arra hivatkozik, hogy ezen ifjú emberek se hozzák sohasem a párjukat, mégsincs belőle vita! Meg hogy az neki fura érzés, hogy ott vannak egy helyen az egymást nem ismerő jóbarátai és a szerelme.

Kommunikatív vagyok, könnyen be tudok illeszkedni társaságokba, itt is jól ellennék. Rosszul esik, amit csinál. Miért teszi?


2010. dec. 10. 21:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Miért félhet ennyire a kötöttségektől, vagy a komoly párkapcsolattól? Beszélgettél már vele erről? Lehet, hogy volt rossz tapasztalata és inkább nem akarja magát elkötelezni.

Azt hagy kérdezzem már meg, hogy hány évesek vagytok? Mert lehet, h a korkülönbség a probléma.

2010. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

ő 22

én 21

(és kezdők)

2010. dec. 11. 20:02
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, hogy mi lehet a baja...de ha van valami fejlemény (pl. beszéltetek róla), akkor írd már meg, mert igazán kíváncsi vagyok, hogy mi lehet erre a magyarázat...
2010. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy ő még kicsi, lélekben olyannak érzi magát, mint egy tizenéves (???), ezért lassan halad. A mai napig ott tartunk hogy a bugyiját egyszerűen nem engedi levenni 8 hónap járás után.

Meg ővele soha senki nem akart járni énelőttem, és már nem is hitte, hogy lesz valaki, mikor jöttem én.

De én arra gyanakszom, hogy nem szerelmes, csak ragaszkodik hozzám. Azt mondja: nagyon szeret engem, de nem tudja, szerelmes-e, mert sosem volt szerelmes és nem tudja milyen az. Ez szerintem azt jelenti, hogy nem szerelmes, mert ezt az ember egyszerűen érzi és kész, hiába nem tudja a szerelem definícióját.

A buliból való kizárás ettől még éppolyan sértő.

2010. dec. 12. 21:30
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor meg hagyd ott és hátha észbe kap, h mit is veszít.. Amúgy meg, attól, h még nem volt szerelmes tudnia kéne, h amit érez, az az-e vagy nem.. Pont abból tudja az ember,hogy szerelmes, mert olyat érez, amit eddig még nem.

Ha meg tizenévesnek érzi magát, akkor lehet, h csak azért van veled, mert végre elmondhatja magáról, h neki is van valakije...mert azt hiszi, h az menő...(csak elméletben van párkapcsolata, gyakorlatban nincs) Tipikus "13 évesek szindrómája".

Hagyd a pics.ba, szerintem csak szórakozik. Ha meg nem akkor az meg úgyis kiderül, ha kicsit ráijesztesz! :)

2010. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, neked különösen, utolsó!
2010. dec. 13. 20:41
 17/21 anonim ***** válasza:
Írd meg a fejleményeket! ;)
2010. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Beszéltünk, de csak veszekedés lett.

Ma szakítottunk, azt mondta hogy nagyon sajnálja hogy nem tudott boldoggá tenni, ő sokszor volt boldog velem.

Elég érdekes fogalmai vannak a párkapcsolatról.

Totál magam alatt vagyok, ő is; próbáltam a kapcsolatunkat megjavítani, de nem ment, mert nem értette soha hogy mi a bajom.

2010. dec. 14. 11:59
 19/21 A kérdező kommentje:

Meg nemcsak ez a szilveszteri ügy volt itt fura, ahogy írtam is már. Ha kirándulni mennek a barátaival, oda se hívott, pedig én mindig hívtam ha én mentem az enyémekkel.


Erre meg azt mondta, hogy "miért, szerinted nekem az miért okoz örömet, hogy a számomra vadidegen barátaiddal legyek"... hát ha egyszer találkozna velük már nem lennének vadidegenek...


Van egy nagyon jó barátom, akivel ha sörözünk vagy túrázunk, mindig hozza a barátnőjét, és érdekes módon mindig tök jól elvagyunk...


Szóval szakítás lett, na :((((((

2010. dec. 14. 12:07
 20/21 anonim ***** válasza:

Pedig Te azt is elmondtad neki, hogy Te szívesen megismerkednél az Ő barátaival. Az, hogy Ő nem kíváncsi a tieidre, az az Ő baja.. Így járt..

Majd ki fog egy köcsögöt, aki le fogja Őt sz.rni. Nem fogja engedni sehova..stb, majd akkor jön rá arra, h elb.szta.

Mindenesetre Neked sok sikert a továbbiakban.. Biztosan találsz majd valakit, aki megbecsül, és szívesen tölti Veled az idejét.

2010. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!