Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok a terhére?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem akarja, hogy vele legyek szilveszterkor. Mindig a barátaival szilveszterezik, évek óta, és nem akarja, hogy én is jöjjek. Arra hivatkozik, hogy ezen ifjú emberek se hozzák sohasem a párjukat, mégsincs belőle vita! Meg hogy az neki fura érzés, hogy ott vannak egy helyen az egymást nem ismerő jóbarátai és a szerelme.

Kommunikatív vagyok, könnyen be tudok illeszkedni társaságokba, itt is jól ellennék. Rosszul esik, amit csinál. Miért teszi?


2010. dec. 10. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert attól függetlenül hogy együtt jártok meg van neki a

saját magán élete. Szerintem ezt jobb ha tiszteletben tartod

különben hamar vége lesz a kapcsolatnak.

2010. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
És neked nincsenek barátaid, akikkel elmehetnél?
2010. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ettől én még tiszteletben tartom a magánéletét. Nem inkább az ő merev elzárkózása a fura? Hogy kijelenti, hogy ne számítsak rá, hogy én is ott lehetek? Nekem alap lenne, hogyha nálam szilveszteri buli van, akkor hívom a barátnőm! És a környezetemben másokon is ezt látom.
2010. dec. 10. 22:08
 4/21 anonim ***** válasza:
Pedig nincs igazad. Néha szükség van arra, hogy csak a barátokkal legyünk. A kapcsolatnak is jót tesz.
2010. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az én barátaim nem igazán mennek sehová. Hogyne lennének barátaim :)
2010. dec. 10. 22:10
 6/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szükség van rá, hogy néha csak a barátainkkal legyünk, de ez teljesül is, mert soha nem jön, ha a barátaimmal vagyok, és sosem hív, ha ő megy az övéivel. Nem lehet azt mondani, hogy folyton egymáson lógunk...

Akkor úgy tűnik, velem van a baj :(

2010. dec. 10. 22:12
 7/21 anonim ***** válasza:

Nincs baj veled, csak kicsit megbántódtál :)

Nekem meg nincs programom szilveszterre :D Várom a herceget, oszt mégse siránkozok, szóval fel a fejjel és ostromold le a pezsgőt :):)

2010. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mutat be a barátainak?

Hát nem tudom.. Nekem fura.. Mert ha egy átlagos hétvégi buliról lenne szó, akkor azt mondom oké. De egy szilveszteri buliba, szerintem alap, hogy a párjával menjen az ember. Meg ez egy jó alkalom lehetne, hogy bemutasson nekik. Nem értem, hogy miért nem akarja, hogy vele menj. Mennyire veszitek komolyan a kapcsolatot? Vagy Ő mennyire vesz komolyan Téged?

2010. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy mi nem érezzük jól magunkat semmilyen bulin egymás nélkül. Megpróbáltuk, többször is, hogy külön mentünk bulizni, de mind a ketten csak kóvályogtunk, nem találtuk a helyünket. Hiányzott a másik. Van, aki arra esküszik, hogy a párodtól külön jó bulizni. De furcsa, hogy egyáltalán nem akarja, hogy ott legyél. Beszélgess el vele erről. Ha meg ilyen ordító különbségek vannak köztetek, akkor jobb szakítani.
2010. dec. 11. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mennyire vesszük komolyan a kapcsolatot? Nem tudom... sokat vagyunk együtt, de úgy érzem fél a szorosabb kapcsolatra jellemző dolgoktól, pl. csak fél év után találkoztam a szüleivel, még csak egyetlenegyszer aludtam nála, barátai nem is tudták, hogy ő jár velem, míg meg nem láttak minket együtt császkálni.

Én biztosan komolyan veszem, és amit tőle várok, azt 100 % hogy elvárhatja tőlem is.

2010. dec. 11. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!