Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
az az igazság, elballagtam középsuliból,az ottani "barátaimból" senki sem maradt meg, nem kerestek, hívtam őket ide-oda, meglátogattam mikor beteg volt stb de mégse kerestek.. Egy srác, akivel együtt járok sportolni, de valahogy ezis oylan h én hívom folyton, hazavittem mindig eddzés után de már meguntam h folyton én keresem.Másik cimbim pedig túl "sok" nekem sokkal pörgősebb, stb, úgy érzem kezdünk elhidegülni, mint sok régi cimbimmel.Barátnőm sincs régebben sokat próbálkoztam mamár nem keresek, bulizni se járok, nincs kivel:(
2010. dec. 10. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
kicsit merengő vagyok, "halvérű", kettős énem van csillagjegyemből kifolyólag, de úgy érzem, ez most kicsit furán hangzik, valami megszakadt nálan, úgy tudnám leírni mintha lekéstem volna valamit, és folyton távolodik tőlem és egyedül maradok:( fiatal vagyok most csordogál le a fiatalságom boldogtalanul:(
2010. dec. 10. 21:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... barátokat nem olyan nehéz szerezni ha tényleg nagyon szükségedd lenne. Lemész 1 bárba, s megkérded egy társaságtól hogy csatlakozhatsz e, bemutatkozol stb. Persze jól nézd meg h milyen alakok vannak a társaságban.

Aztán idővel beépülsz. Megéri elején több társasághoz csatlakozni, s amelyk neked a legjobban teszik annál maradsz.

2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
énis hasonló helyztbe vagyok .. a barátaim távolodnak tőlem.. mert ugy az idővel más érdeklődési körünk is lett.. meg ugy fura a helyzet.. és focizok de ott meg nincsnek igazi barátaim mert ott meg csak tahók vannak igazi focisták akikkel semmi mást nem lehet csinélni csak inni meg focizni meg arról dumélni h kit h huznánk meg.. szal nincs az aki megért.. én inkább a lányok társaságát kersem meg talélom is.. nem vagyok búza.. :d csak megértőbbek meg vannak akikkel simán bármiről elehet beszélgetni
2010. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!