Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen ez a fiú? Kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a fiú? Kissé elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Jujitsuról ismerem, a nővére (legyen most K) pedig másfél év alatt nagyon jó barátnőm lett, és valahogyan megtudta, hogy tetszik nekem az öccse (K-nak meg a bátyám tetszett valamikor), így mindent elmond róla kb. Na de kezdem a történetet.

Tavasz környékén elmondta K, hogy az öccse szerint szép vagyok. Kb. június elején jujitsun övvizsga előtt összeraktak azzal a fiúval, először játszotta a tipikus "nanemármegintundorítólány" izét, de aztán néhány perc múlva már röhögtünk egymás bénázásain és többször is rámmosolygott, beszélgettünk (pedig nem szabad x). Végül nem vele vizsgáztam, hanem K-val, de nem is csoda, mert amióta jött, mindig vele edzek. A vizsga után nem nagyon tartottam egyikőjükkel se a kapcsolatot, aztán átmentem K-hoz, meglátott az öccse, azt mondta, hogy "jajj ne, már megint te?" és azzal elrohant. Aztán szeptemberig megint nem nagyon beszélgettem egyikőjükkel sem, mert akkor nem volt ju-jitsu (legalábbis nem akartam nyáron menni). Mostanában meg megadta az msnjét, felvettem, visszajelölt, aztán megkérdezte, hogy ki vagyok... Elmondtam, hogy XY a nevem, de nincs is mégegy olyan ronda lány, mint én... (és ezt még mindig komolyan gondolom.) Erre azt válaszolta, hogy igaz is, bocsi. Aztán mostanában ha ráírok msnen, csak mindenféle értelmetlen karaktereket ír be, semmi értelmeset. Újonnan elkezdte azt, hogy jujtsun, amikor a mesterek nem figyelnek, hülyéskedik. Addig csinál egy dolgot, amíg észre nem veszem és nevetek rajta, akkor viszont mégjobban játsza a hülyét és baromkodik.

Hétfőn volt állóharc, 2 sorba beálltunk úgy, hogy mind2-nek az elején kicsik és "gyengék" vannak, aztán egyre idősebbek és régebbóta jujitsuzók. Aki legyőzte a vele szemben álló embert, az továbbment a következőre. Így eljutottam ahhoz a fiúhoz, aki tetszik. 2 menet volt, mind a kettőben legyőztem. Nekem azt mondta, hogy csak sokat evett és felkavarodott a gyomra, a nővérének meg azt, hogy csak hagyott engem, miután elmondta a nővére, megkérdeztem, hogy igaz-e, erre azt mondta a srác, hogy nem. A szerdai edzésen földharcoztunk, először K-val voltam, de cserélni kellett, oda akartam menni ahhoz a fiúhoz, aki tetszik, erre elfutott azzal, hogy "nenene hagyj békén!" és keresett valaki mást. Ha esetleg jó kedvük van a mestereknek, kidobózunk és szinte mindig engem akar kidobni. Emellett szoktunk fogadni, általában egy százas a tét, ha egyszer valami tévedés miatt (x) én vesztek, az rajtam marad és napokig piszkál vele, ha viszont én nyerek, akkor természetesen én is piszkálom őt, de csak azon az edzésen, ő meg azt mondja, hogy csaltam. (Csak azt nem értem, hogy hogyan, mert általában olyanokban fogadunk, hogy X legyőzi Y-t, vagy nem, szal esélyem sincs a csalásra.)

Miért ilyen velem ez a fiú? Valaki érti?


2010. dec. 10. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem az egészet, bocsi.esetleg rövidebben, és lényegretörőbben leírnád?:D
2010. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból,hogy az óvodában is annak a lánynak a copfját húzogatják a fiúk,aki tetszik nekik...
2010. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én elolvastam, és lenne egy olyan kérdésem, hogy hány évesek vagytok? mert ha olyan 14-15, akkor tutira bejössz neki.
2010. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 alattiak vagyunk. Röviden: Ju-jitsuról tetszik egy fiú, a nővérének elmondta, hogy szerinte szép vagyok, viszont mindenféle fura dolgot csinál. Először még ronda vagyok, hülye lány vagyok, hagyjam békén, aztán meg nevettet és fogad velem mindenfélében, szóval nagyon furcsa a viselkedése.
2010. dec. 10. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi a zavaros fogalmazásért, csak hogyha én átlátom, nem gondolom azt, hogy másoknak nem érthető. :S
2010. dec. 10. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác még egy kicsit éretlen azért viselkedik

így.

2010. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Elvégre a fiúk később érnek, mint a lányok.
2010. dec. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!