Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác reggelente látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác reggelente látom a buszon és már egy pár dolgot halotam róla de eddigiből és amit látam nagyon tedszik az eglsz nem tudok másr gondolni csa rá nagyon jó fejnek tünik hogyan komunikáljak vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
helyesen :DD
2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A helyesírásodból gondolom nem múltál el 13 éves. Szerintem inkább mással foglalkozz.
2010. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

[link]

10 éves kortól, talán még behozhatod a lemaradást

2010. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ide látom, hogy a srácnak barátnője van, ráadásul olyan, aki tud magyarul, tud írni. Szóval ha nem akarod lejáratni magad, akkor sehogy se kommunikálj vele.
2010. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a péniszénél kezdd az ismerkedést. A buszon ha megint látod menj oda hozzá és csavard meg a fitymáját. A reakcióból meg ki fog derülni hogy mit akar a gyerek
2010. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írásért nem vagyok 10 éves XP csak le van kapcsolva a villany és ez gond.16 vagyok nah és szeretnék valamilyen választ nehéz így, néha azt kívánom bár összeverhetném a srácot lehet h jobban lennék töle és nem járna folyton az eszembe:D
2010. dec. 10. 21:33
 7/17 anonim ***** válasza:
XD XP lehet de agyilag 10 vagy XP
2010. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne írásban kommunikálj vele! :D
2010. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi van a monitor se világít? (o.O)
2010. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
valaki akipasiból van mondja meg komolyan hogy ha ö sokat szemez egy lányal de nem közelediik felé az csak anyit jelent neki hogy tedszik de nem érdemes rá pocsékolni az idöt?:D
2010. dec. 10. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!