Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nyitott kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány és egy fiú akik huzamosabb ideje járnak, emellett járnak bulizni, ott akár smárolnak is meg minden és erről tudnak hogy mit csinál a másik. Szóval mindent csinálnak mással, csak ilyen intim dolgokat nem.
2010. dec. 10. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Naggyából..
2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a csókolózás is intim dolog...és szerintem még sok embernek rajtam kívül.
2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző válaszolóval
2010. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan h csak azért vagyok veled m nincs más :S
2010. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer majd próbálj meg megcsókolni egy prostit aztán majd beszélgessünk az intimitás határairól.

Igen, ez nyitott kapcsolat. Vagyis hát nyitottabb mint egy hagyományos. Megegyezés kérdése.

2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy rohadtul nyitott,kapcsolatnak nem nevezhető valami.Veled vagyok,mert jobb,mint egyedül.Nekem ez kb. így jön le.
2010. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!