Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy 30 körüli pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 30 körüli pasi, hogyan "hódíthatnám" meg? :D 20/L

Figyelt kérdés
Adjatok tippeket légyszi, mert nagyon bejön és nem tudom, hogyan lehetne "elcsavarni a fejét"...:/ :D
2010. dec. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, tudd meg, hogy mit szeret csinálni, mi a hobbija,stb. A többi már ösztönből jön. Arra viszont figyelj oda, hogy ne "tipikus 20 éves fruskaként" viselkedj, mert az ilyen korú pasiknak már nem jön be a szercsi, puszcsi, láwcsi, édibédi menjünk a plázába dolog.
2010. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy, mint egy felnőtt!

Nem a divat és a zenészek a legfontosabbak számunkra. Többnyire a munkával foglalkozunk és a jövőnk alakításával.


Ha ez rá nem érvényes, akkor nem számít, hogy hány éves.


32/F

2010. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

"szercsi, puszcsi, láwcsi, édibédi"


Bizony!!! :-)

2010. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Elcsavarni a fejét?Hát nem egyszerű az biztos.

Itt az én tippem:

Befogod a fejét egy satuba, a testét meg elkezded forgatni, amíg el nem éred a kívánt eredményt.

2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem akarlak elkeseríteni,de ahhoz, hogy egy ilyen pasit megfogj, kevés a szép pofi,meg a bájos mosoly. Egy ilyen korú férfinek már vannak a szexen és a kézen fogva sétáláson kívül más igényei. Teljesen más a felfogása mint a tiéd,más szemszögből nézi az életet. Ehhez vagy feltudsz nőni,és megkomolyodni,vagy nem. Amit, már ne is haragudj,de az írásod alapján nem nézek ki belőled. Másrészt, a te életed még a bulizásról szól,az övé pedig már jórészt a karrier és a jövő építéséről. Bizony ám gyakran van az, hogy a szombat este az X faktor bámulásával telik, nem pedig a Bed Beach-en való ész nélküli magamutogatásról s ivászatról...

L/20

2010. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő,hanem személyiségfüggő szerintem.Ha egy hullámhosszon vagytok,van közös téma és érdeklődés,akkor teljesen mindegy,melyikőtök hány éves.Ha mindketten egyforma komolyak/komolytalanok vagytok (megfelelő mértékben),és egy rugóra jár az agyatok,nem lesz gond.
2010. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:))

Van, amelyikkel egyet értek és van, amivel kevésbé..mindenesetre nem kezdenék bele egy személyiség elemzésbe és pszichoanalízis felállításába :D, a lényeg, h én egyetemista vagyok (és jelenleg nem a bulizás áll a top listám első helyén) neki pedig (eddig beszélgetéseink alapján) tényleg a munka tölti ki az életét.

2010. dec. 10. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!