Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön nekem össze egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön nekem össze egy rendes párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem mehet ez így tovább. A helyzet az, hogy megismerkedtem már egy fiúval, aki túl messze lakik, ezért nem tudtunk járni. Pedig tökéletesen összeillünk. Most keresek magamnak vki mást, hogy Őt el tudjam feledni, de nem jön össze. Nagyon nehéz, főleg hogy mikor elmentem randizni randizni egy fiúval akkor csalódtam mindegyikben, mert nem olyanok voltak mint Ő. Minden sikertelen próbálkozás után hozzá jutok vissza, hogy talán valamit én csináltam rosszul, talán mi egymásnak vagyunk teremtve, ezért nem jön össze egyikőnknek se mással? Kérlek segítsetek! Mellesleg a külsőmmel tudtommal semmmi probléma, sok fiúnak tetszek, mégse jön össze:(
2010. dec. 10. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg a régi miatt nyavajogsz nem fog összejönni normális kapcsolat.
2010. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert nem olyanok voltak mint Ő"


Ha nekem csak te kellesz, akkor nem fogok még egy olyan lányt találni, aki olyan mint te. Hacsak nem 1petéjű ikrek vagytok. De ez még csak a külső. Nincs olyan, mindenki individum.


Miért akarsz megfeleltetni mindenkit őhozzá? Persze, hogy nem jön össze semmi. Mindenki más, ezt fogadd el. Ha nem, akkor pedig hidald át a távolságot. Nem lehetetlen, csak nehéz így megtartani egy kapcsolatot.

2010. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

és sokkaljobb új és új emberekkel összejönni. így tapasztalod meg igazán az életet, és hogy mennyiféle ember is létezik a nagyvilágban. és TUTI, ismétlem TUTI, hogy lesz még nála is jobb ;) mindig van jobb. most lehet aztgondolod hogy nem, de igen :)

"csak sodródj az árral, ne akarj visszafordulni mert azzal csak veszélybe sodrod az életed..."

2010. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!