Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja ki?

Figyelt kérdés
Nem rég óta vagyunk együtt a barátommal. Nem értem, hogy miért nem mondja, hogy szeret. Nem is jelzi felém. Átölel, puszilgat, figyel rám, de nem becézget, nem simogat.Nekem annyira fura ez. Tiszta szívből szeretem és számomra tényleg fontos, hogy valaki éreztesse velem, hogy viszont szeret. Mikor együtt vagyunk én mindig átölelem, hozzá bújok, megpuszilom, simogatom a hátát. Hiányzik, hogy kicsit közelebb kerüljön hozzám ilyen téren. Ti mit gondoltok erről? 18/l
2010. dec. 10. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ölelget meg puszilgat akkor biztos szeret :D Csak max ő ilyen típus, hogy nem mondja ki. De sztem nincs gond, különben nem ölelgetne...
2010. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Hány éves? Lehet előző kapcsolataiban nem volt elvárás ez. Aztírod nemrégóta vagy vele, nem biztos hogy még szerelmes beléd, de puszilgat figyel rád, akár ezzel is kifejezheti az érzéseit. Örülj ennek, hogy ezeket teszi, jobb mintha nem nyúlna hozzád. Te mondtad neki hogy szereted? Lehet nem meri még kimondani. Várj türelemmel.
2010. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A nem rég mit jelent? Én pl mondtam neki egy idő után hogy úgy szeretném ha nem a nevemen szólítana mert az olyan lelombozó, de mondta hogy ő így nem tud szólítani engem hogy én megmondom hogy na most szólíts ennek vagy annak. Így mondta majd ha talál egy jelzőt rám, ami a szájára jön úgy fog szólítani, nem is kellett túl sokat várnom és azóta már a nevemet nem szoktam hallani :) A szeretleket pedig már én is nagyon vártam hogy kimondja, azthiszem még nem feküdtünk le egymással és még azelőtt mondta ki, olyan 2-3 hét után. 24L
2010. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
attól függ, mióta jártok?
2010. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja vagyunk együtt. nem egy nagy idő, de furcsa, hogy mások azt mondják már kellett volna mondania. ha nem is folyton, de egyszer-egyszer.
2010. dec. 10. 18:07
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és 18 ő is. és én vagyok a második barátnője.
2010. dec. 10. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idő után igen, én is szeretném már hallani, és ha egyszer kimondja nem csak néha néha fogja, tapasztalatom szerint... :)
2010. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1.5 hónap??? Ezen meglepődtem... Szerintem 1.5 hónap után még ne várd el egy 18 éves fiútól hogy majd azt mondogatja hogy szeret. Egy az, hogy lehet hogy még ő is korainak tartja és nem biztos az érzéseiben, másrészt meg az én tapasztalatiam alapján a fiatalka pasik nem túl érzelem kifejezősek :D Én pl: 1.5 év!!! után mondtam a barátomnak hogy szeretem, de már együtt vagyunk 5 éve. Szerintem ne siettesd a dolgokat. Meg mi az hogy mások is azt mondják hogy már mondani kellett volna... Hát ezen nagyon meglepődtem... Ti versenyeztek???
2010. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem a barátom nagyon bújós...:S

de én valahogy képtelen vagyok becézgetni és nagyon hozzá bújni...nem értem magam:S

2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én is ilyen vagyok...de néha mar úgy erőt veszek magamon meg ha kényelmetlen is ez nekem, mert hat ugye szeretem :) csak nem ehhez a bújós dologhoz voltam szokva :) Viszont ha ö ezt igényli megteszem...
2010. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!