Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma volt az évfordulónk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az évfordulónk a párommal, vettem neki pár ajándékot. Hogyan "tálaljam"neki?

Figyelt kérdés

Egy parfümről,kulcstartóról és bögréről lenne szó.Szeretném ha nem csak úgy odaadnám neki,az olyan snassz.Jó lenne valami ötletes ajándékozási módszer,de semmi sem jut eszembe,nem vagyok túl kreatív;)2óra múlva ér haza,addig aki tud légyszi írja meg az ötletét!

21/L


2010. dec. 10. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, és ne haragudj hogy irok azért, csak annyi hogy Gratulálok nektek :) Legyen hosszú, boldog kapcsolatotok!:)
2010. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor hazaár akkor menj oda hozzá,és csókold meg boldog évfordulót, stb gyeregyeregyere add oda és gondolom ő is ad vmiot :) aztán jöhet az ágy ^^
2010. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csak simán add oda. Ne az ajándékozásban hanem az ágyban légy kreatív.

Szerintem.

28/F

2010. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak,nagyon aranyos tőled!:)A többieknek pedig az ötleteket.

Igen,az ágyban elég kreatívak vagyunk,de olyan jó lett volna valami meglepetés...még azért agyalok rajta kicsit.

Ha esetleg valakinek lenne még ötlete az írjon légyszi!

2010. dec. 10. 17:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2010. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

nekem is általános jutott az eszembe : vetkőzz meztelenre, fújd be magad habbal, és úgy várd. Vagy pedig öltözz fel nagyon csinosan, vagy pedig szexi ruhába. Vagy amikor hazajön rakd az ágyába és ott megtalálja.

De mondjuk a parfümöt úgy adhatnád oda h a hátad mögé dúgod és 1 csók után villámgyors befújod vele őt, a kulcstartót nem tudom akaszd a füledbe:D a bögrébe pedig forró csoki vagy kávé vagy amit szeret az várja otthon. Ne haragudj de én nem szeretem az ajándékozást ezért ennyi jutott eszembe.Sok sikert majd írd meg hogy sikerült:)

2010. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

- Ha nincs mar annyi idod, akkor ezt legkozelebbre ajanlom.

Csinalj harom keresztrejtvenyt. A kerdesek veletek kapcsolatosak legyenek. (Mikor ismertetek meg egymast, hol, mi volt a legemlekezetesebb, a legviccesebb emleketek. Ilyenek.) Karikazd be azokat a betuket a megoldasokban ami ertelmes szot ad (Pl.: Terasz.) & oda rejtsd az ajandekat.


Sok boldogsagot! :)

2010. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

17:54es téllegjót írt :)

Én is egyébként valami megkereséses dolgot ajánlottam volna neked, de a tesztes hasonló. De ha már nincs időd ilyen tesztet csinálni, akkor csak simán mondd neki úgy, ahogy a játékban is : Vár rád valami a lakásban :) És akkor mondod hogy hideg...hideg... langyos stb :D:D Én a kulcstartót minimum a bugyimra akasztanám :D:D

2010. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon nagy!Akasszam a fülembe?:D Igen és közbe fogom a forró kakaót a másik kezemmel meg gyorsan szembe fújom amikor belép az ajtón.Ezt akaratlanul is elképzeltem,hát lenne egy vicces esténk az biztos:D Azért köszi az ötletet,legalább a kedvem jobb lett;)

Csinálok is egy bögre kakaót neki aztán meg jöhet a hideg-meleg játék,a kulcstartót meg majd meggondolom hová akasszam;)

2010. dec. 10. 18:13
 10/11 A kérdező kommentje:
A keresztrejtvényes is jó lenne,de arra már nem lesz időm,azért köszönöm!:)
2010. dec. 10. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!