Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak:S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak:S Valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akinek bejövök. Ez a pasi még a csillagokat is lehozná nekem de én nem veszem a jeleit mert nekem nem jön be a pasi,és most szombaton ott lesz a haverjaival Jatéba(diszkóba)ott lesz az exem is Jatéba . az a gáz hogy az exem iránt még érzek 1-2 érzelmet:S és hogy kihez menjek oda meg kivel táncoljak? vagy haggyam mindkét pasit és bnömmel táncikáljak???:P
2010. dec. 10. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyik fiúhoz sem kéne odamenned. az ex-hez azért,mert biztos oka van,h már nem vagytok együtt,kár erőltetni. a másikhoz meg azért,mert ha neked nem jön be,ne kelts benne hiú reményeket,csak megbántanád.


ráadásul te vagy a lány/nő,had menjenek a fiúk utánad,ne te menj utánuk.

2010. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki felkér tàncra,azzal tàncikàljàl!
2010. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy akinek én bejövök az egyfolytába bókol megcsinálna mindent.. és ez persze jol esik egy lánynak.. csak valahogy mégis megakarom neki mondani hogy nem az esetem.. de ugy hogy ne bántsam meg:S.. am igen lányvagyok 18 éves:)
2010. dec. 10. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegedi vagy? :D Mert a Jate az jó hely. :D

Amúgy szerintem úgy járnál a legjobban, hogyha máshova mennél bulizni. De ha mindenféleképpen oda, akkor az exedhez semmiféleképp ne menj oda sztem, max csak köszönni. :( Mivel már ex, ezért nem érdemes tépni a lelked miatta. A másik sráccal meg, mivel nem tetszik, ezért csak beszélgess vele. :) Annyit megérdemel, de azért tudatosítsd benne majd, hogy nem szeretnél többet, ha normális felfogja. :)

Így utána mehetsz a barátnőkhöz. :D Jó szórakozást majd amúgy. :)

2010. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen utolsó válaszoló:D szegedi vagyok:D amugy a végén az lett hogy nem találkoztam egyik sráccal se és hajnali 4kor találkoztam egy másik csávóval aki lesmárolt:P de mivel kicsit még részeg voltam elnevettem magam utána..:P tudom hogy bunkoság meg minden de részeg voltam azért nevettem:D:P
2010. dec. 13. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!