Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért követem el mindig ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért követem el mindig ugyan azt a hibát?

Figyelt kérdés

Mindig belezúgok vkibe, de aztán (aiután már tudja) valahogy rájövök, hogy nem is akarom de jó lenne...de igazából nem akarom :S bár még 1 olyan alkalom se volt, amikor kellettem volna a srácnak :( de nem tudom, mért mondom el nekik mindig.Veletek is van ilyen?? Ti hogyan akadályozzátok meg?

12/L(és nem vagyok r*ibanc, nem mek vissza legózni/barbizni, és kíméljetek a hasonlóaktól!)


2010. dec. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ember még csak 12 vagy..........
2010. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tanultál a saját hibáidból 12 éves létedre?!
2010. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez 18-20évesen teljesen természetes,amikor a kiváncsiság vezérli az embert,és nem akar komoly kapcsolatot,miközben a többi barátnőjének már 4-5éve van pasija:D Na de 12évesen????

Mindegy.

Vágj bele azzal,aki tetszik,vagy azzal aki mégse tetszik!Ha nagy a gáz,akkor szakítasz vele,hisz előtted az élet!

2010. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem 12 évesen nem járt a scajokon az eszem még ennyire, mint neked a pasikon.
2010. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam 12 éves, nekem sem a csajokon járt az eszem. Hanem egy csajon... 33/F
2010. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szory ilyen vagyok!:(
2010. dec. 10. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rohanj bele mindenbe. Senki nem hajt! Addig tetszik egy fiú amíg fenntartja a vadászösztönödet, amíg nem tudja, addig izgi. Mert "jujj rád néz", meg "jujj te is rá", meg "jaj vajon mit gondolhat közben?"... de utána már miután megtudta a dolgot, már nincs benne izgalom és rájössz hogy nem kellett annyira hogy vele együtt akarj lenni.


ne siess :) És ne égesd be magad minden srác előtt. Ha tetszik oké, de ne legyél ennyire nagyon nyílt. Legyen tartásod! :)

2010. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van :) majd igyekszem xD
2010. dec. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!