Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha 14 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 14 évesen még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem is tudom, hogy lehetne, általános iskolába még voltak lányok de középsuliba már nem.
2010. dec. 10. 14:40
1 2
 11/14 szamo77d ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Tudom, hogy dühöngenek benned a hormonok

így voltam én is. Ha már nem bírod, szépen kultúráltan masz-

turbáljál, akár többször is egy nap! Nekem is 16 évesen jött

össze az első kapcsolatom. Van időd, nem maradtál le semmi-

ről! Ja, és a maszturbálásnak az égvilágon semmilyen káros

hatása nincs. Ne menj még bele meggondolatlanul semmibe.

Még minden előtted áll!

2010. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az gáz, hogy másoktól ezt látod :) Figyu,erre ráérsz még úgy 17 éves korodig. Egy barátnőhöz érettség kell,mert kicsit vicces is,meg szánalmas is,mikor kisfiúk kislányok "járnak". Végül járni lehet az utcán is:D

Na,szval,barátkozz csak lányokkal attól még,hidd el, más szemmel fogsz majd rájuk nézni..;)

2010. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hát figyi, én tizennégy éves lány vagyok, és még nem volt fiúm, de szerintem abszolút ráérsz te is. Egyszer mindenki megtalálja a párját, mint zsák a foltját. Ez mindig így szokott lenni. Meg én alapból nem vagyok az a könnyen megkapható típus, és ha a te sulidban pedig nincsenek olyan lányok, akik neked nem jönnek be, akkor meg kár erőltetni.
2010. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Dehogy gaz! En felnezek rad! Ne is legyen baratnod meg! Ha nincs olyan csj aki megerdemel teged, akkor varj.

Legalabb nem idegesit senki sem, es akkr csajozol amior akarsz, hisz szabad vagy!

Es valjuk be, nagyon fiatal vagy meg!!!

Hamarosan minden ujjadra lesz majd egy lany es azt fogod majd itt kerdezni: Gaz ha tul sok csaj akar es nem tudok valasztani???:)

szia:)

EN LANY

2010. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!