Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg akarja kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg akarja kérni a kezem?

Figyelt kérdés

21/L, barátom 18/F

Valamelyik nap feküdtünk egymás mellett, tv-ztünk és beszélgettünk, mikor a barátom elkezdett kérdezősködni arról, hogy hogyan képzelem el azt a helyzetet, mikor megkéri a kezem. Mármint milyen környezetben, mikor, milyen időben, pontosan hol. Nem nagyon tudtam rá válaszolni, mert én nem szeretem az ilyen megrendezett dolgokat, az túl átlátszó lenne, ha pl. kimennénk a közeli tóhoz sétálni, mert nem szoktunk, nem vagyunk olyan sétálgatós fajták. Pedig ezt a helyet mondják a legromantikusabbnak a környéken. Azt mondtam neki, hogy a legjobban talán akkor lepődnék meg, ha egyszer felkelnék, és azonnal letámadna a gyűrűvel, vagy valahol ott várna az asztalon, a tükör előtt a fogkefére húzva, valahogy így képzelem el, spontán. Erre ő azt mondta, hogy akkor egyszer majd felkelek, és ott lesz az ujjamon. Mondtam neki, hogy oké. Kérdeztem tőle, hogy ennyire tervezgeti már ezt a dolgot? És azt válaszolta, hogyha kap fizut, akkor nem szól róla, hogy hova lett a pénze (én segítek neki beosztani, mert ő ehhez nagyon nem ért), hanem annyit fog mondani, hogy pl. elgépezte. És akkor majd tényleg meglepődök, ha ott lesz egy reggel az ujjamon a gyűrű. Szerintetek?


2010. dec. 10. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé ráállt a témára :) Biztosan, csak kár volt így felvezetnie akkor, most már átlátszó lesz az egész ,és számítani fogsz rá minden apró jelből :) de nem is ez a lényeg ha szeretitek egymást, csak ahogy kivettem ő nagyon titokban akarná, részéről van elszúrva a dolog :)
2010. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé úgy néz ki,hogy hosszú távra tervez veled.De tényleg nem kellett volna ilyen felvezetés.Nem tudom mióta vagytok együtt,de ha vár még,úgyis megismer rendesen és akkor tudja,hogy te milyen lánykérésnek örülnél a legjobban.:)
2010. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
9 hónapja.
2010. dec. 10. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
ùristen, 21 èves vagy! Ne hàzasodj vele ossze, ne engedd, hogy eljegyezzen! csak 9 hònapja vagytok egyutt. ràadàsul o mèg csak 18 èves. èn 18 vagyok, a baràtom meg 19, 2 ève vagyunk egyutt, sokat beszèlunk a hàzassàgròl, de tudjuk, hogy egyetem elott-kozben nem lenne jo a jegyessèg. Szerintem a baràtodnak te vagy az elso nagy szerelme ès azt gondolja, hogy te is maradsz, màr mindig egyutt lesztek. Lehet, hogy igy lesz. De adjatok idot magatoknak. Annyi vàlàs van... Fiatalon is...
2010. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!