Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Kissé túlkombinálok mindent a párommal kapcsolatban.Sok vitánk (sőt szakítás is) volt már abból,hogy én mindig pánikolok meg kombinálok hogy elveszítem őt.Ilyenkor amikor bepánikolok,(mert mondjuk nem keresett,vagy épp nem úgy beszélt velem ahogy nekem jól esett volna)ilyenkor hívogatom egy nap többször is.Legtöbbször nincs is rá okom,hogy faggassam,mert nem ad rá okot.TUDOM ez az én hibám,de próbálom már kezeltetni...De annyira rosszul esik mikor minden rendben van,és ő egyszer csak eltávolodik tőlem minden ok nélkül.Ráadásul távkapcsolatban élünk,csak hétvégén tudunk együtt lenni.Hogy a viharba ne pánikolnék akkor mikor azt érzem hogy nem akar velem beszélni mondjuk telefonon?De félek hogy ezzel a telefonálgatással,meg pánikolással elűzöm magam mellől.Pedig nem akarom mert nagyon nagyon szeretem még 3 év után is.És most is épp ez van,hogy este kicsit összekaptunk,mert nem akart velem beszélni merthogy ő fáradt...És azóta is ki van kapcsolva a telefonja(mondjuk most épp dolgozik).Ugye helyre tudom hozni még ezt,és ha igen hogyan?Mert azt mondja hogy szeret,és hogy hétvégén minden rendben lesz ha talizunk,és hogy hiányzom neki és hogy ő nem is érti hogy most már megint miért vagyok kétségbe esve..De akkor miért kapcsolja ki a telefont?? Előre leszögezem,nincs senkije!!!

Itt én rontom el mindig,és szeretném helyrehozni,és nem leb.szásra vagyok kíváncsi,hanem tanácsot kérnék hogyha esetleg vannak ilyen tapasztalatok akkor mit lehet tenni ilyen esetben.....Vagy csak szimplán nőből vagyok,és azért kombinálok ennyit feleslegesen? :)


2010. dec. 10. 10:27
 1/1 anonim ***** válasza:

elolvastam, nem értem mi a probléma.

lehet az a gebasz hogy férfiból vagyok és racionálisan látom a dolgokat. dolgozik fáradt és éppen egy kis nyugalmat szeretne nem pedig azon gyötrődni hogy nem lehet most is veled

2010. dec. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!