Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye lányok ti nem bocsátanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye lányok ti nem bocsátanátok meg ezt?

Figyelt kérdés

Nos itt is szerintem kismilliószor lehetett olvasni olyat hogy a fiúkat nem zavarja az ha a barátnőjük lánnyal csalja meg őket mert az más.....

Lányoktól kérdezem hogy ők mit szolnának ahhoz ha a barátjuk bevallaná hogy egy fiút dolgozott meg hátulról ill ő térdelt egy másik fiú előtt?Ugye dühösek lennétek és kidobnátok mert megcsalt.Várom a sok olyan választ hogy bizony nem megbocsátható mert ez amellett hogy gusztustalan mégiscsak megcsalás.

Ennek segítségével meg a fiúk szemét akarom felnyitni hogy az ők toleráns hozzáállása nem normális és ne bocsássák meg a félrelépéseket csak azért mert nem fiúval hancúrozott a csajuk


2010. dec. 10. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért a homoszexualitás férfiak részéről kevésbé elfogadottabb, mint férfiszemmel a biszexualitás. Persze mindkét félnek bizonyos traumát okoz a partnerének szexuális beállítottsága, és ez a sértett partner veszi rossz néven, hogy ő nem tudta kielégíteni az ő ványait, ami persze lehetetlen mivel nő nem rendelkezik férfi testi tulajdonágaival, és ez fordítva is igaz.
2010. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen formában nem elfogadható , ha valaki megcsal. Miért jó az valakinek, ha fájdalmat okozunk a másiknak, akit elvileg szeretünk. .Sosem értettem.
2010. dec. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha az én párom jelentene be ilyet, szerintem köpni-nyelni nem tudnék a döbbenettől.

Biztos nem úgyállnék hozzá hogy "megcsalt- de legalább fiúval..." hanem úgy hogy "megcsalt-RÁADÁSUL EGY FIÚVAL!"

Nem érezném sértve magam, egyszerűen undorodnék a páromtól. Ha nővel csalna meg, talán még meg is bocsájtanék neki 1x, ha eleget teperne. A férfivel csalna meg, többé nem tudnék hozzányúlni, és esélye se lenne az újrakezdésnek.

2010. dec. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, és ha ffi volnék, és egy nővel csalna meg, úgy vágnám ki mint macskát sz*rni.

Előző voltam.


23/N

2010. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem bocsátanék meg megcsalást semmilyen körülmények között. hülye is aki megbocsátja. vagy nagyon szerelmes. de a kettő szinte ugyanaz ebben az esetben. azért nemtudom...így belegondolva én is talán súrolom már a hülyeség határát, legalábbis nagyon összetörné az életem ha a barátom most megcsalna de azért nagyon remélem hogy nem bocsátanám meg neki. szerencsére bízhatok benne hogy nem csal meg.

amúgy nem hiszem hogy ennek köze volna a biszexualitás elfogadottságához. én elfogadom bárkinél. úgyértem nekem oké ha a barátom előttem volt pasival is csak tudjak róla és amikor velem van, akkor már ne legyen se pasival se lánnyal, csak énvelem.

2010. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A megcsalás semmilyen formáját nem tolerálom. A fiúknak is csak akkor tetszene, ha a barátnőjük egy nővel szexelne, ha ezt ők is végignézhetnék, esetleg be is szállhatnának.

Egy komolyabb kapcsolatba viszont, ahol már az érzelmek játsszák a legfontosabb szerepet és a kölcsönös bizalom, nem fér bele a megcsalás.

A kérdésre konkrét választ nem tudok adni, mivel a párom semmiképp nem csalna meg egy pasival, tehát nem tudom elképzelni magát a helyzetet sem, így azt sem, hogy hogy reagálnék.

2010. dec. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha nővel csal meg akkor nem zavar, nevetek rajta egyet mert nőt nem tudok vetélytársnak tekinteni, DE ha hazudik, és ez titokban megy azért mérges vagyok!

20f

2010. dec. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nővel csalna meg a csajom, akkor is kivágnám.
2010. dec. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megcsalás az megcsalás,akár férfivel akár nővel akár valami állattal:)NEM MEGBOCSÁJTHATÓ BŰN!!!!!!
2010. dec. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A megcsalás megcsalás. Nem az a lényeg, hogy mi történik, hanem hogy mit érez a másik. Mindenkinek egyéni, hogy mi "fér bele" a kapcsolatukba. De ha tudok róla, és ott vagyok stb, ha nem titkolja, akkor semmiképpen nem megcsalás, csak más az értékrendünk. Ha titkolja, akkor viszont keményen az.
2010. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!