Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a gond, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, vagy csak nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kerestem már barátnőt de eddig még nem találtam! Volt 1-2 de azok csak ilyen 1-2 hónaposak voltak max! Sajnos ottis ugy volt, hogy keveset taliztam velük! Multkor is megismertem 1 csajt, azt mondta aranyos vagyok meg minden meg beis jövök neki de nem akar komolyabb kapcsolatot még egyenlőre.. Pedig azt hittem jól kijövünk! Igazából multkor egy 18 éves csaj többet szeretett volna de nem jött be annyira és inkább mondtam neki, hogy barátság! 14-17 ig keresnék barátnőt de sajnos nem sikerül 1 normálisat kifognom :/ Nem tudjátok, hogy hol ismerkedhetnék ilyen normálisabb lányokkal? Házibulikba is járok ritkán de ottsem találtam! Köszi előre is!
2010. dec. 9. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
merre felé laksz bogaram?
2010. dec. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pesten bogaram:D
2010. dec. 10. 00:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Valszeg csúnya vagy, akkor pedig gyakorlatilag reménytelen a helyzet, bárhol is ismerkedsz. Viszont azt a 18 éves csajt miért kellett lekoptatnod? Én is csúnya vok, ezért megtanultam, h nem válogathatok. Ha valaha tetszenék egy lánynak, bárki legyen is az, nem utasítanám vissza. Csak sajnos ilyen még nem fordult elő, tehát te legalább nálam 1 fokkal jobban nézel ki.
2010. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csajok szerint nincs gond a kinézetemmel... Egyszerűen nem találok rendes lányokat... Csak a k*rvákat és azokat találom meg akik csak játszadoznak velem... Rendes lányt keresek...:/ Amugy ahogy leírtam több csaj is ugy gondolta, hogy helyes vagyok...
2010. dec. 10. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Hidd el,egy csomó lány is ugyanebben a cipőben jár. Lehet ez egy ördögi kör,h mi sem akarunk vkit,aki csak kihasznál,ti sem akartok (már bocsánat) ribiket. Sztem ez a "kapcsolatokon" és a szerencsén múlik főleg. Szórakozóhelyeken nem nagyon találni józan embereket. Bár nem sokat voltam még ilyen bulikban,de pl nekem egyáltalán nem jön be az a "csajozási mód",amikor a csávó odajön és kb ilyen termékenységi táncot lejt XD,és már próbálja rátenni a kezét bizonyos tesrészeidre...:S nemtom,lehet,h nagyon régimódi vagyok,de egyesek már mindent megengednek maguknak?

Sztem próbálj kezdeményezni a lányoknál,ne csak bulikban,mert hidd el,a normális lányok nem nyomulnak,ez a pasi dolga!

2010. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!