Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? (természetese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (természetesen lent ki van fejtve)

Figyelt kérdés
Van egy lány (ő 15 én 16) akivel egy ideje háát együtt vagyunk, és elméletileg húde nagyon szeretjük egymást, de egyszer kérdezem tőle, hogy ha együtt vagyunk, akkor ő minek van fenn egy társkereső oldalon, erre ő azt mondja hogy nem bízok benne, és szakít velem, és visszaédesgetem, (iszonyat könnyen visszajön hozzám) és egy másik hasonló kérdésre megint szakít én megint visszaszerzem (mert szeretem őt nagyon) és egy így meg folyamatosan mint egy körforgás, de belefáradtam, most mit kéne tennem, hogy ennek így vége legye?
2010. dec. 9. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
16 évesen nagyon befigyel az intelligencia színvonalad, gratulálok. A lánynak meg pláne.
2010. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megúszhatja válasz nélkül, de a következő szakítása után okkal nézegessen társkereső oldalakat.
2010. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%

Regisztralj te is egy tarskeresore, es dicsekedd el neki. Legkozelebb pedig probald uralni az erzeseid es hivd vissza.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!