Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak fáradt?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi egy-két hétben kissé elhanyagol.Pl ma is két órát vártam hogy feljöjjön skype-ra erre rám írt Facebook-on hogy bocs most nem akar feljönni mert nincs kedve,fáradt,de ne is hívjam már ma mert ahhoz is fáradt.Az tény hogy az elmúlt két hetet végigdolgozta hétvégén is dolgozott mindkét nap.És elég kemény fizikai munkát végez.De akkor is milyen már hogy nincs kedve hozzám.Én meg persze bepánikoltam hogy mi baja van.Azt ígérte hogy hétvégén minden rendben lesz ha találkozunk.De olyan közömbös volt mikor mégis felhívtam.És az nagyon rosszul esik hogy két hete nem taliztunk,és fáradt ahhoz hogy 5 percet rám szánjon.Ha kérdezek hogy mi baja akkor csak azt hajtogatja hogy higgyem el hogy fáradt.Most akkor mi van?Van okom aggódni?Vagy tényleg csak fáradt.Mert attól félek hogy valami baja van amit nem akar elmondani és csak erre fogja hogy mondjon valamit.
2010. dec. 9. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az utolso elottinek igaza van. Nyarankent en 40 fokos melegben(kis tulzassal) reggel 7-tol est 8-ig altalaban szoktam melozni, komoly fizikai munkat. Megis munka utan orommel hivom fel a baratnomet telefonon, minden nap akarmijen faraszto napom is volt.

Lehetseges valami mas gondja van.

Nem kell arra sem gondolni, hogy megcsal.

18 f/karpatalja

2010. dec. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát ha nem mondta volna, hogy te se hívd, meg hogy nincs kedve neten beszélni még azt mondanám talán oké...De így...

Tény hogy msn-t, meg ilyesmit jobb ha nem is viszünk bele egy kapcsolatba, elront mindent.

De a te barátod...hát nekem az a valószínű hogy kamuzik.

2010. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem mindenkeppen varj turelemmel!

Mert leeht tenyleg faradt szegeny, egesz nap dolgozik, es tenyleg vannak olyan pasik, akik nem akarnak rossz passzban mutatkozni a baratnojuk elott. Ezt meg kell ertened!

DE lehet kifogas is, az en baratom mar 3 honapja faradt es rossz passzban van szerinte(es en hittem is neki), most megis uhgy nez ki, hogy nem akar, azaz tavolodik tolem, es lehet vege lesz az egesznek.

Ezert is mondom VARJ, es ha eltelik meg ket het, beszelj vele..es aztan kiderul.

2010. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!