Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak fáradt?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi egy-két hétben kissé elhanyagol.Pl ma is két órát vártam hogy feljöjjön skype-ra erre rám írt Facebook-on hogy bocs most nem akar feljönni mert nincs kedve,fáradt,de ne is hívjam már ma mert ahhoz is fáradt.Az tény hogy az elmúlt két hetet végigdolgozta hétvégén is dolgozott mindkét nap.És elég kemény fizikai munkát végez.De akkor is milyen már hogy nincs kedve hozzám.Én meg persze bepánikoltam hogy mi baja van.Azt ígérte hogy hétvégén minden rendben lesz ha találkozunk.De olyan közömbös volt mikor mégis felhívtam.És az nagyon rosszul esik hogy két hete nem taliztunk,és fáradt ahhoz hogy 5 percet rám szánjon.Ha kérdezek hogy mi baja akkor csak azt hajtogatja hogy higgyem el hogy fáradt.Most akkor mi van?Van okom aggódni?Vagy tényleg csak fáradt.Mert attól félek hogy valami baja van amit nem akar elmondani és csak erre fogja hogy mondjon valamit.
2010. dec. 9. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik ha a fáradtak, igen érzékenyek és hisztisek, semmi kedvük semmihez és senkihez(bármennyire is szeret) Szerintem nyugodj meg, legyél türelmes, majd kisül belőle valami. Felejtsétek el a Skypot meg Facebook-ot meg az ilyen szutykokat. Soha nem kommunikálok a párommal interneten, max. egy vicces email.
2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Már még 1nővel osztozol rajta. Jobb ha tőlem tudod.


Ezeket anno nagyon bevették a nők h bocs fáradt vagyok nincskedvem hozzád.

Közbe felvitte a másik csajt az döngette egész este ;)

18/F

2010. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tuti hogy csak kifogás
2010. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, minden kapcsolat más és más...

Velem is hasonlók történtek...engem el is hagytak!

Gondolom ezek szerint talán csak hétvégén tudtok találkozni, hétköznap meg próbáltok beszélni azért...

Hiába dolgozik, ha van egy kapcsolata és fontos neki arra is kell időt szánni, 5 perc beszélgetést nem hogy ki kell bírni, hanem akarnia is kellene..

Én is kérdeztem a volt párom, hogy mi a baj...de nem mondta el...és pár hete, elmúlt a szerelem szöveggel elhagyott...

ami valószínűleg így van...de ha egy kapcsolat kezd elfáradni, akkor még időben kellene lépni, és mindegyik félnek akarnia kell..

Lehet nálatok nem ez a gond, viszont ismerős a helyzet...és nálam elég rosszul végződött!

Fel a fejjel, remélem sikerül megbeszélnetek!

2010. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Imádom a női agyat! Figyi, ha egy férfi azt mondja, hogy fáradt, akkor általában fáradt! Nem kell túlkombinálni, mi nem nők vagyunk, hogy a gondolatainkkal ellentétes dolgot mondjunk.
2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok...és én a volt páromat megértettem mikor azt mondta, hogy fáradt...viszont mióta szakítottunk, nagyon sok dologra rájöttem, hogy akkor mit miért mondott...Nem szeretem, ha azt mondják, hogy a nők ilyenek, a pasik meg olyanok...senki nem gondolkodik egyformán...Lehet, hogy az ő pasija tényleg csak fáradt...sajnos én a saját tapasztalatomból ezt a tanácsot tudtam adni...utolsó előtti voltam
2010. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell túl kombinálni. Ha tényleg ilyen keményen dolgozik, akkor ne várd el,hogy olyan hangulata legyen, hogy majd ki csattanjon az örömtől.

23L

(első válaszoló)

2010. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
rohadjak kint egész nap a 40fokban, vagy legyek irodában napi 16 órát, nekem akkor is a őárom az első minden tekintetben. hiszen vele osztommeg az életem. Nincs fáradtság. Attól, hogy valaki fáradt, még tud 10-20 percet dumcsizni azon a nyamvadt Skype-on. létezik wireless cuccos, közbe azt csinál amit akar(alváson kívül). Szal ez rosz kifogás. Ha valakit már a barátnője sem érdekel... F
2010. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

***nekem akkor is a barátnőm

(sry)

2010. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólóval nagyon egyetértek...ha valakit szeretünk, a párunk, valószínűleg vele vannak terveink, ha komoly a dolog, első dolog, hogy elmesélünk neki mindent...a szüleim, ha hazaérnek a munkából, akármilyen fáradtak a mai napig az az első, hogy beszélgetnek, hogy kivel mi történt...
2010. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!