Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Van egy srác a sulinkban, nekem bejön, és , mivel elég félénk vagyok, elhatároztam, hogy első lépés, hogy elkezdem nézni azt a srácot aki tetszik, mert eddig ez se ment...

na szóval ennek a srácnak rengeteget nézek a szemébe, és ő is rengeteget néz. De szó szerint. Ha közlekedünk a suliba és elmegyünk egymás mellett tuti, hogy észrevesszük a másikat és egymásra nézünk...rengeteget nézzük a másikat, és ez nem csak az én részemről van így..

Viszont, az osztálytársai is nagyon néznek engem. De tényleg.

Szerintetek azért néz, mert tetszem neki, vagy lehetséges, hogy azért néz, mert én is őt, és elmondta az osztálytársainak, azok meg azért néznek?

Mert elég fura, hogy pl odaszól a csaj oszttálytársának, a lány erre meg a fiú helyett ránk néz...és ezt láttam...


2010. dec. 9. 22:10
 1/7 A kérdező kommentje:

*a helyesírási hibákért bocsánat, most olvastam át, és akad benne..*

a válaszokat előre is köszönöm.

2010. dec. 9. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
A "néz" kifejezés öszzesen 10x szerepel a leírásban.
2010. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt mi honnan tudjuk?
2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocsi. este van, és ilyenkor nem tudok jól fogalmazni...igyekeztem kiírni a kérdést...

Második válaszoló: nem KELL tudnotok, csak ötletekre voltam kíváncsi..

Azért köszönöm....

2010. dec. 9. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:
honnan tudjuk? menj oda hozza, es kerdezd meg.
2010. dec. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jajde sok a bunkó itt..... -.-

velem is ugyanez van, a bnőim szerint tetszem neki,de én nemtom, mert a bnők mindig a pozitív dolgokat mondják, ezért bnők :)

szóval ha sikerülne vmit lépned és leírnád akkor azt szívesen elolvasom majd.. :) segíteni nem nagyon tudok, csak azt tom mondani,amit mások h próbálj beszélni vele, én is próbálkozok,de eddig nem sok minden történt :/ xD

hajrá!!! :)

2010. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy válaszoltál:)

Hát végülis egy próbát megér. Nem veszítünk semmit.

ha tetszünk nekik, lépnek, ha meg nem, akkor meg letisztázódott:D

Vegyübk erőt magunkon.:D

Neked is sok sikert:)

2010. dec. 11. 23:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!